Nowa internetowa galeria dla fotografów-pasjonatów

10-10-2006, 11:46

Na początku września br. uruchomiono serwis FotoMotywy.pl - internetową galerię dla miłośników fotografowania. Do chwili obecnej w serwisie zgromadzono już całkiem pokaźną liczbę zdjęć a galeria, wspólnie z Nikon Polska, przygotowały konkurs dla fotografów-pasjonatów.

Galeria FotoMotywy.pl rozwija się w duchu serwisów społecznościowych - jej zasoby rozrastają się dzięki aktywności odwiedzających ją osób, dla których fotografia jest pasją.

Zdjęcia mogą dodawać (w ograniczonej dziennie liczbie) oraz komentować tylko zarejestrowani użytkownicy galerii. Mimo to, w ciągu miesiąca witryna zgromadziła 960 autorów, którzy opublikowali 4420 zdjęć oraz dodali ponad 11180 komentarzy.

Teraz twórcy serwisu oraz Nikon Polska zapraszają do udziału w konkursie "Pasja Fotografowania i Tworzenia". Jego celem jest "odkrywanie" autorów, których pasją jest fotografia.

Jak informują przedstawiciele FotoMotywy.pl, konkurs to szansa na zaprezentowanie swoich prac szerokiej publiczności oraz Jury, które autorowi najlepszych zdjęć przyzna główną nagrodę - najnowszy aparat Nikon D80.

Szczegóły na stronie www.konkurs.fotomotywy.pl

Następny artykuł » zamknij

Internet w MON od ATM

Tematy pokrewne:  

tag zdjęciatag fotografie
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy