Nietrafiony prezent możesz przekazać na WOŚP

28-12-2011, 20:50

Co zrobić z niechcianym upominkiem? Można go przeznaczyć na aukcje charytatywne Allegro, z których zysk zostanie przekazany Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

Nietrafiony prezent może okazać się atrakcyjny dla innych osób. Nie ma więc sensu chowanie go w szafie czy wyrzucanie, choć można oczywiście spróbować wymienić otrzymaną rzecz w sklepie na coś innego.

- Osoby, które nie są zadowolone z gwiazdkowych podarunków, zachęcamy do przekazywania ich na aukcje WOŚP i tym samym wzięcia udziału w charytatywnej zbiórce pieniędzy. Każda złotówka jest cenna, nie wyrzucajmy więc niechcianych prezentów, one mogą przynieść radość i pomoc innym - mówi Krzysztof Dobies, rzecznik prasowy WOŚP.

Czytaj też: Piksel za grosz - nowy sposób zbierania pieniędzy na finał WOŚP

W tym roku orkiestra zbiera na zakup najnowocześniejszych urządzeń do ratowania życia wcześniaków oraz pompy insulinowe dla ciężarnych kobiet z cukrzycą. Przekazanie prezentu na aukcję charytatywną w tak szczytnym celu na pewno nie zostanie źle odebrane przez jego ofiarodawcę.

W oficjalnym serwisie aukcyjnym WOŚP można znaleźć także ciekawe przedmioty ofiarowane przez znane osoby. Jednym z przykładów może być choćby moneta upamiętniającą udział polskich sportowców w XX Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Turynie, przekazana przez Adama Małysza. Unikatowe przedmioty do wylicytowania znajdą również miłośnicy muzyki, np. fani zespołu Enej, a także osoby zainteresowane marynarką wojenną.

Więcej informacji na temat aukcji charytatywnych WOŚP: www.aukcje.wosp.org.pl


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Lipiec 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031