Nie umiesz angielskiego? Możesz to szybko zmienić!

20-09-2018, 18:42

Ranking EF EPI dotyczący znajomości języka angielskiego pokazuje, że na 80 krajów Polska zajmuje pod tym względem 11 pozycję. Najwięcej obywateli mówi po angielsku w Holandii i krajach skandynawskich. Badanie zostało przeprowadzone na grupie około 1 mln osób. W Polsce najlepiej językiem angielskim posługują się osoby młode, w wieku 18-20 lat, oraz osoby do 30. roku życia.  Należysz do grupy Polaków, którzy nie potrafią jeszcze mówić po angielsku? Nic straconego, nigdy nie jest za późno na naukę. Wystarczy znaleźć tylko dogodny system przyswajania słówek i gramatyki angielskiej.

mat partnera

Nauka kiedy tylko masz na nią ochotę

Wielu z nas nie ma czasu na dodatkowe lekcje i konwersacje z języka angielskiego albo na regularne uczęszczanie na kursy językowe. Poza tym takie lekcje sporo kosztują. Na szczęście możemy wybrać i inne propozycje nauki.

Za pomocą telefonu z Androidem można uczyć się w przyjemny sposób języka angielskiego i innych języków obcych. Wystarczy aplikacja mobilna, w której będą dostępne fiszki angielskie. Aplikacja dostępna jest w Fiszkotece. Dzięki niej można uczyć się szybciej, wykorzystując trójtorowe przyswajanie wiedzy: obrazy, dźwięki i słowo pisane. Angażując do nauki różne zmysły, łatwiej nam będzie zapamiętywać nowe słowa i zdania.

Wygodne kursy angielskiego bezpłatnie

Aplikację i fiszki angielskie na telefon z Androidem można pobrać bezpłatnie, co rzecz  jasna przemawia za korzyść takiego trybu nauki języka. System powtórek w fiszkach przypomina użytkownikowi, kiedy najlepiej powtarzać konkretne słówka i zwroty, co także ułatwia przyswajanie wiedzy.  

Uczący od razu widzi postępy w znajomości języka. Szybciej zaczyna mówić po angielsku i rozumie wypowiedzi w tym języku. Fiszki szybko rozbudowują zasób słownictwa. Fakt, że można z nich korzystać przy użyciu smartfona, sprawia, że można uczyć się dosłownie wszędzie - w drodze do pracy czy szkoły, podczas biegania i spacerowania, czy oczekiwania na autobus.

Fiszki nie są gotowym kursem, a mają postać taką, jaką preferuje osoba ucząca się. Tworzy je własnym głosem, zdjęciem lub wpisanym tekstem. W aplikacji znajduje się ponad 21 mln fiszek, z których korzystało kilkaset tysięcy użytkowników, którzy dzięki temu już swobodnie mówią po angielsku. Aplikacja jest zsynchronizowana z serwisem Fiszkoteka.pl, gdzie można sprawdzać postępy w nauce.

 Fiszki nie tylko do angielskiego

Za pomocą aplikacji na telefon z Androidem użytkownik uzyskuje dostęp do fiszek tworzonych przez społeczność Fiszkoteki.pl, z różnych stron świata. To fiszki nie tylko w języku angielskim, ale i niemieckim, hiszpańskim, francuski i w innych językach. Każdy użytkownik może tworzyć własne fiszki i na ich podstawie się uczyć albo skorzystać z płatnych, profesjonalnych kursów językowych, które zostały przygotowane przez lektorów. 


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***

Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag nauka angielskiegotag komunikat firmytag fiszki
To warto przeczytać

fot. Pod lupą
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Luty 2019»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 
Serwisy specjalne: