text='
Dynamizm plus wielokanałowość - w kilku zdaniach o ciekawym przejęciu - 15.02.2019 r.
SumUp, według Inc 5000 najbardziej dynamicznie rozwijająca się spółka w Europie, z końcem stycznia przejęła Shoplo – polską wielokanałową platformę e-commerce. Poznajmy przyczyny tej transakcji.
Za kryptowalutę kupisz przywilej lub wirtualny przedmiot potrzebny w grze - 15.02.2019 r.
Jeden z producentów gier pracuje nad wdrożeniem do swoich produktów technologii blockchain. Spółka chce umożliwić graczom wymianę zdobytych osiągnięć, przedmiotów i przywilejów za pomocą najpopularniejszych kryptowalut. Studio będzie pobierać prowizję za każdą dokonaną w sklepie transakcję.
Działania w zgodzie z RODO wpływają korzystnie na proces sprzedaży - 15.02.2019 r.
Z badania Data Privacy Benchmark Study wynika, że organizacje z całego świata, które zainwestowały w ochronę danych osobowych odczuwają namacalne korzyści biznesowe. Respondenci przyznali, że rejestrują krótsze opóźnienia w sprzedaży, a także doświadczają mniej przypadków naruszenia danych, które są jednocześnie mniej kosztowne. Zadaniem ekspertów ma to związek z poziomem dbałości o bezpieczeństwo danych osobowych.
Skutki handlu w niedzielę w opinii ekspertów - 15.02.2019 r.
Badania rynku, nastrojów konsumentów i pracodawców pozwalają na postawienie tezy, że koszt niedzielnych zakazów handlu dla gospodarki będzie większy niż początkowo sądzono. W związku z tym fundacja Warsaw Enterprise Institute (WEI) zaapelowała do rządu o wycofanie zakazu handlu w niedzielę.
Kilkadziesiąt e-aut dla Poczty Polskiej - 15.02.2019 r.
Auta elektryczne o ładowności do 800 kg będą przewozić paczki klientów Poczty Polskiej już jesienią 2019 roku. To efekt ubiegłorocznych testów tych pojazdów. Obecnie pocztowcy testują grupę większych samochodów.
© di24.pl (Dzienik Internautow)
'; document.write(text);