4fun.tv w Orange

mp, 09-12-2008, 10:29

W Mobilnej Telewizji Orange można teraz korzystać z kanału telewizyjnego 4fun.tv. Użytkownicy znajdą w nim muzykę, zabawy interaktywne i programy rozrywkowe.

Mobilna Telewizja w Orange działa od 2005 roku. Umożliwia dostęp przez telefon do 34 kanałów telewizyjnych na żywo, między innymi nowego kanału sportowego - Orange Sport. W ofercie znajdują się także pliki wideo na życzenie z serialami i popularnymi programami rozrywkowymi.

Jedną z nowych propozycji jest dostęp do kanału 4fun.tv. Oprócz oglądania programu na żywo, użytkownicy mogą korzystać z interaktywnej oferty stacji - głosować na ulubione utwory, ściągać dzwonki, brać udział w konkursach, a także korzystać z czatu SMS oraz serwisów randkowych.

Warunkiem skorzystania z oferty Telewizji Mobilnej Orange jest posiadanie telefonu obsługującego streaming. Promocja obowiązuje do 18 grudnia 2008 roku.

Usługa Mobilnej Telewizji Orange jest dostępna od 60 groszy za minute lub bez limitów - w cenie 19 zł miesięcznie (dostęp do wszystkich standardowych kanałów TV oraz z dostęp do portalu Orange World).

Więcej o ofertach Orange

Źródło: informacja prasowa

Warto przeczytać:

Tematy pokrewne:  

tag Orangetag 4fun.tv

Komentuj na Facebooku

Komentarze

comments powered by Disqus
Komentarze archiwalne    Zobacz wszystkie (1)
To warto przeczytać



fot. Goiabarea






fot. andreas





Najnowsze Programy

  
znajdź w serwisie

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Serwisy specjalne:
Wydarzenia: