zaawansowane  Szukaj: w Google w DI
email:   hasło:   
zapamiętaj mnie   rejestracja  •   nie pamiętasz hasła?
Sobota, 22 listopada 2008

Pieniądze na rozwój techniczny

Marcin Maj, 25-05-2005, 08:08, Komentarzy: 1

55 milionów euro przeznaczyła Komisja Europejska na działania pośrednie w dziedzinie badań naukowych i rozwoju technicznego. Programy jednostkowe dotyczące tych obszarów mają stymulować działalność przedsiębiorców i organizacji w zakresie rozwoju sieci informacyjnej.

Komisja zaprasza do składania ofert w ramach rozwoju sieci informacyjnej — eInfrastructure-Grid Initiatives.

Oferty mają dotyczyć:

1. zintegrowanych inicjatyw infrastrukturalnych
2. działań koordynacyjnych
3. szczególnych działań wspierających

Dla chętnych mają zostać udostępnione Przewodniki dla Wnioskodawców, które będą zawierały informacje o sposobie przygotowania i złożenia wybranego wniosku.

Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie jako wnioski elektroniczne wysyłane poprzez internetowy Elektroniczny System Składania Wniosków (EPSS). Wnioski należy złożyć do 8 września 2005.

Przewodniki i wytyczne, jak również program pracy i wszelkie inne informacje odnoszące się do zaproszeń można uzyskać na stronie:
Komentarze    Dodaj nowy     Zobacz wszystkie (1)  RSS  Śledź przez RSS
Dodaj nowy komentarz (rozwiń)
Zobacz też:












Praca w Dzienniku Internautów! - zobacz szczegóły

CafeNews
Copyright © 1998-2008 by Dziennik Internautów Sp. z o.o.  Wszelkie prawa zastrzeżone.  •  Analiza ruchu: stat24.com