Netia Spot trafi wkrótce do nowych i obecnych klientów

13-06-2011, 10:31

Urządzenie Netii umożliwi bezprzewodowe korzystanie z internetu, a wkrótce również dostęp do międzynarodowej sieci WiFi Community FON.

Netia udostępniła niedawno narzędzie umożliwiające sprawdzanie szybkości połączenia internetowego, natomiast w przyszłości operator chce postawić na wygodę korzystania z sieci.

>>Czytaj także: Rosyjski bank będzie testował klientów wykrywaczem kłamstw

Sonda
Korzystasz z usług Netii?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Netia Spot to wyposażony w 3-porty ze switchem i hotspotem modem ADSL, który dodatkowo oferuje dwa wejścia USB. Urządzenie zaprojektowane przez Design Partners zastąpi w przyszłości wszystkie urządzenia domowe, które obecnie operator wykorzystuje do świadczenia swoich usług.

Jak dla serwisu rpkom mówi Artur Dominiak z Netii: Docelowo zakładamy, że wszyscy albo prawie wszyscy nasi abonenci będą korzystali ze Spota. Urządzenie ma być udostępniane za darmo, jednak w przypadku, gdy klient nie zwróci sprzętu, zostanie obciążony opłatą w wysokości 200 zł.

Dzięki prostemu designowi Spot ma być wygodny w czyszczeniu, a według zapewnień operatora powinien pasować do każdego wnętrza. Użytkownicy powinni przede wszystkim docenić jednak jego funkcje, wśród których znajduje się m.in. możliwość łatwego współdzielenia plików czy łączenie w sieć domowych urządzeń cyfrowych. Całość ma również wspierać mobilny internet Netii, który wystarczy podłączyć do jednego z gniazd USB Spota, by móc korzystać z niego na wielu urządzeniach.

Wszyscy użytkownicy Netia Spota w przyszłości będą mieli również dostęp do międzynarodowej sieci WiFi Community FON. Do dyspozycji abonentów będą więc ponad 4 miliony darmowych hotspotów na całym świecie, co może się okazać niezwykle ciekawą ofertą, biorąc pod uwagę obecne ceny połączeń roamingowych.

Netia Spot ma być udostępniany abonentom (także klientom firmowym), którzy zawrą umowę na warunkach promocji No Limits obowiązującej od 9 czerwca.

>>Czytaj także: Standard Allegro zastąpił Super Sprzedawcę


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Sierpień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31