Netcamp o innowacyjnych produktach, zarządzaniu zespołem IT i sterowaniu myślami komputerem

PATRONAT MEDIALNY 13-04-2012, 08:16

Fundacja Netcamp zaprasza 26 kwietnia o godzinie 18:00 na kolejne inspirujące spotkanie IT w Szczecinie. Patrycjusz Kosuń zdradzi losy innowacyjnego projektu Slidepad, który miał zastąpić touchpada i mysz komputerową. BTC opowie o budowaniu efektywnych zespołów IT, a Titanis pokaże, jak można wykorzystać sterowanie komputerem myślami.

Agenda:

  1. Czego NIE NALEŻY robić, aby osiągnąć sukces w innowacyjnym startupie? - Patrycjusz Kosuń, Dencologic (twórca SlidePada)

    Założyciel DENCO LOGIC S.A. opowie o największych błędach, które popełnił podczas tworzenia innowacyjnego produktu i prowadzeniu startupa technologicznego.

  2. Budowanie efektywnych zespołów IT, czyli kiedy 2+2=5 - Rafał Chabowski, BTC

    Jak efektywnie zarządzać zespołem IT oraz motywować programistów? Co zrobić gdy zostajesz szefem swojego dotychczasowego kolegi? Czy kij jest skuteczniejszy niż marchewka?

  3. Sterowanie komputerem myślami - jak, po co, dlaczego? - Mateusz Kruszyński, Titanis

    Historia powstania projektu, poszukiwania finansowania i tego, jak odmówić inwestorowi wejścia w spółkę za 1 mln zł.

Spotkanie odbędzie się w nowym miejscu - Free Blues Club (ul. Powstańców Wielkopolskich 20). Po prezentacjach organizatorzy zapraszają na branżowe rozmowy przy pizzy.

Kwietniowego Netcampa, organizowanego w ramach inicjatywy InfoTrendy - Szczecińskich Dni Informatyki, sponsoruje Technopark Pomerania, który w ramach projektu ICTLabMarket wspiera współpracę nauki z biznesem.

Wymagana jest bezpłatna rejestracja na spotkanie. Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć, kto się wybiera na Netcampa, warto również dołączyć do wydarzenia na Facebooku. Zapisz się już dziś i zaproś swoich znajomych!

Więcej informacji na stronie www.netcamp.pl


Tematy pokrewne:  

tag Szczecintag startupytag spotkaniatag patronat DItag Netcamp
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Lipiec 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031