Nauka szczęścia

ARTYKUŁ PROMOCYJNY 12-06-2011, 12:25

Droga do szczęścia nie jest łatwa i krótka. Wręcz przeciwnie. Jednak szczęście, z czego ludzie nie zdają sobie sprawy, jak każdą inną umiejętność można rozwijać, ćwiczyć, po prostu szczęścia można się nauczyć.

Nauka szczęściaGdy życie rzuca nam kłody pod nogi, gdy nic nam nie wychodzi, bardzo często zaczynamy porównywać się do innych ludzi i zazdrościć im ich szczęścia. Być może żyją w lepszym kraju, mają lepszą pracę, lepsze samochody, lepszego partnera. My zawsze mamy gorzej! W naszej głowie rodzi się myśl, że szczęście zależne jest od innych ludzi, którzy je wspierają lub sabotują, oraz od sprzyjających okoliczności. O tych, którym się powodzi, mówimy, że są „w czepku urodzeni”. Tymi myślami i porównaniami unieszczęśliwiamy sami siebie, ponieważ skupiamy się na tym, czego NIE POSIADAMY.

Prawda jest taka, że szczęście nie jest czymś, co jest nam dane. Nie ma jednej recepty na szczęście. Jedni marzą o bogactwie, inni o lepszym partnerze. Osoby, które wygrywają ogromne pieniądze, bardzo często tak źle nimi zarządzają, że w kilka lat zamieniają się w bankrutów i nieszczęśników. Zdarza się także, że dopiero gdy rezygnujemy ze związku z kimś, dostrzegamy zalety tej osoby i jej prawdziwą wartość.

Dobra wiadomość jest taka, że
szczęście jest czymś, czego można się NAUCZYĆ

W swojej publikacji pt. „Nauka szczęścia” Ewa Nowińska wykorzystuje teorie psychologów, badaczy szczęścia, a także terapeutów z wieloletnim doświadczeniem. Prezentuje metody, które zostały sprawdzone, a także metody specjalistów w dziedzinie rozwoju kompetencji interpersonalnych.

Dla kogo jest ta książka?

 • dla tych, którzy nie wiedzą, od czego w ogóle zacząć bycie szczęśliwym;
 • dla tych, którzy chcą skutecznie pozbyć się złych myśli na swój temat;
 • dla tych, którzy chcą poczuć się lepiej we własnej skórze;
 • dla wszystkich tych, którzy chcieliby poszukać sprawdzonych metod osiągania szczęścia.

>> Zamów: Nauka szczęścia

Bonus: zamawiając książkę - w wersji elektronicznej lub papierowej - otrzymasz także 60% zniżki na indywidualny coaching na 5 sesji u autorki.

Trudno jest znaleźć idealne rozwiązanie dla innych osób, dlatego podczas procesu coachingowego klient sam wypracowuje najlepsze rozwiązanie dla poszczególnego zagadnienia/celu, z którym początkowo miał problemy i dlatego zdecydował się na proces coachingowy.

Jakie korzyści przynosi coaching indywidualny?

 • lepsza umiejętność radzenia sobie z problemami
 • poprawa relacji interpersonalnych
 • większa pewność siebie
 • nauka nowych umiejętności
 • lepsze łączenie życia zawodowego z życiem prywatnym
 • lepsze przystosowanie do zmian
 • obniżenie poziomu stresu
 • lepsza organizacja celów i ich realizacji

Dowiedz się więcej i zamów: Nauka szczęścia

Zobacz więcej e-booków


Następny artykuł » zamknij

Cyberatak na MFW

To warto przeczytaćfot. Kaspersky

  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Wrzesień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
Serwisy specjalne: