Najnowsze trendy, specjalistyczna wiedza, doświadczeni Prelegenci. 4. Konferencja WeBB MeetUp na Podbeskidziu nadchodzi!

PATRONAT MEDIALNY 10-05-2016, 06:39
Aktualizacja: 16-05-2016, 05:41

Już 17 maja odbędzie się 4. edycja wydarzenia WeBB MeetUp. Jak zawsze na zaprzyjaźnionej rodzimej Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej mile widziani będą pasjonaci branży, studenci i ci, którzy swoją przygodę z IT dopiero zaczynają.

W Bielsku-Białej już po raz czwarty każdy, kto choć trochę interesuje się zagadnieniami z dziedziny informatyki i programowania, będzie mógł zdobyć nową wiedzę na konferencji WeBB MeetUp Spring 2016. Zarówno Da Vinci Studio, jak i Koło Informatyczne RESET organizują wydarzenie, które z każdą kolejną odsłoną cieszy się coraz większą popularnością nie tylko wśród ludzi młodych, dopiero zaczynających swoją ścieżkę na drodze programowania, ale również dla tych, którzy nieustannie chcą być na bieżąco z najnowszymi trendami i ciekawostkami w dziedzinie informatyki.

Tym razem podczas wiosennych prelekcji zaprezentowane zostaną zagadnienia związane z Angular 2, HTTP/2, Machine Learning, Elasticsearch, a także Logstash & Kibana. Wszystko to specjalnie dla słuchaczy zostało przygotowane przez ludzi na co dzień pasjonujących się wybranymi zagadnieniami i mającymi styczność z nimi w swojej pracy. Bogate doświadczenie i wiedza Prelegentów na każdej z edycji konferencji stanowi nieodzowny atut spotkania.

Wydarzenie podczas trzech wcześniejszych edycji cieszyło się popularnością ponad 300 uczestników, którzy wysłuchali 21 prelekcji i poznali 22 wyjątkowych Prelegentów. Jak zawsze, także i tym razem podczas wystąpień nie zabraknie innowacji, niespodzianek i upominków, ale przede wszystkim praktycznych wskazówek i porad od doświadczonych programistów nie tylko z regionu Śląska. Przekazana wiedza z pewnością pozwoli na poznanie najlepszych praktyk i technik podczas tworzenia oprogramowania. Szczegółowe informacje o inicjatywie można znaleźć na stronie wydarzenia webbmeetup.com

WeBB MeetUp Spring 2016

Organizatorem eventu jest Da Vinci Studio i Koło Informatyczne Reset. DVS to firma istniejąca na rynku od ponad 7 lat, która oferuje swoim Klientom usługi programistyczne oraz własne oprogramowanie, jak na przykład KMSnilo, który jest platformą informatyczną do zarządzania wiedzą w organizacji. Zespół Da Vinci Studio jest tworzony przez pasjonatów technologii webowych, którzy chcą się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniami. Tak powstała inicjatywa WeBB MeetUp. Ta konferencja to połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Ogromnym wsparciem organizacji konferencji jest działające na bielskiej Akademii Techniczno-Humanistycznej – Koło Informatyczne Reset. Jest to zrzeszenie studentów informatyki, którzy pragną aktywnie przejść przez studia, budując mocne fundamenty pod swoją karierę. WeBB MeetUp nie jest jedyną konferencją współorganizowaną przez Reset. Na szczególną uwagę zasługuje odbywający się corocznie cykl konferencji naukowych IT Academic Day czy DWO.

Dzięki współpracy obu organizatorów powstaje bardzo wyjątkowe spotkanie, na którym obecność jest obowiązkowa, zwłaszcza dla tych, którym zależy na ciągłym poszerzaniu horyzontów i dalszym zawodowym rozwoju. Bez wątpienia to wydarzenie przyczynia się do wzrostu atrakcyjności regionu Podbeskidzia i tworzy sprzyjające warunki dla startupów technologicznych oraz dla chcących inwestować firm z sektora IT.

Wydarzenie jest poprzedzone kilkoma miesiącami intensywnej pracy Organizatorów. Nie udało by się to bez wsparcia partnerskiego firm z regionu, które równie mocno działają nad poprawą jakości eventu. Od pierwszej edycji WeBB MeetUp wspierają takie firmy jak Selleo, Inelo czy Lizard Media. W tym roku do tego grona dołączyli również Pitney Bowes oraz Coders Lab.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a co więcej wszyscy zarejestrowani słuchacze podczas prelekcji mają szansę na wygranie ciekawych nagród. Nie są to więc jedynie wykłady przekazujące tylko suche wiadomości, a wartościowy czas dla osób chcących zrobić coś więcej. Wśród prelegentów nie tylko znajdziemy ekspertów w swojej dziedzinie, ale również pasjonatów i wizjonerów, którzy potrafią zarazić wszystkich swoimi pomysłami i zachęcić do działania. Jeśli jeszcze ktoś nie zdążył potwierdzić swojego udziału, może się jeszcze zarejestrować na stronie eventu – organizatorzy czekają na Wasze zgłoszenia. Zapraszamy już teraz na www.webbmeetup.com. Do zobaczenia!


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Kwiecień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930