Najlepsze aplikacje w GG.pl wybrane

PATRONAT MEDIALNY 18-02-2011, 11:30

Ponad 350 aplikacji zostało przysłanych na konkurs serwisu społecznościowego GG.pl. Konkurencja była tak duża, że jury wytypowało i nagrodziło 6 najlepszych prac. Ich autorzy otrzymają pozaregulaminowo po 5 tysięcy złotych. Jury zadecydowało jednocześnie, że główna nagroda - 30 tysięcy złotych - nie zostanie przyznana.

Sonda
Grasz w gry online?
  • tak
  • nie
wyniki  komentarze

Konkurs został ogłoszony w październiku. Każdy mógł napisać i zgłosić aplikację do serwisu GG.pl, zintegrowanego z komunikatorem Gadu-Gadu. Prace były testowane zarówno przez użytkowników GG.pl, jak i przez ekspertów z jury (dziennikarze prasy komputerowej i specjaliści GG Network).

>> Czytaj też: Gra online zachęci do stosowania zabezpieczeń?

GG Landia zajęła drugie miejsce w konkursie
fot. - GG Landia zajęła drugie miejsce w konkursie
Na podstawie zebranych w styczniu statystyk i opinii jury wyłonionych zostało sześć najlepszych projektów w następującej kolejności: "GG Landia" (II miejsce), "Zwierzaczki" (III miejsce), "Fotowarszawa", "Muzykoteka", "Kto się w Tobie kocha" i "Typerka". Ich autorzy otrzymają nagrody pieniężne w wysokości 5 tysięcy złotych każdy. Organizator konkursu skontaktuje się z autorami nagrodzonych prac niezwłocznie.

Zwierzaczki na GG.pl
fot. - Zwierzaczki na GG.pl
- Trudną decyzję o nieprzyznaniu głównej nagrody (zgodnie z punktem II. 7. Regulaminu konkursu dla developerów) podjęliśmy z uwagi na bardzo wyrównany poziom rywalizujących ze sobą aplikacji i to, że niestety żadna z nich nie spełniła wszystkich pokładanych w zwycięskim projekcie oczekiwań – mówi Zbigniew Pieńkowski, CIO w GG Network S.A., organizatora konkursu.

>> Czytaj też: Gry na NK strzałem w dziesiątkę?

Jury w składzie: Łukasz Łopuszański (redakcja Software Developer’s Journal), Paweł Bijata (redakcja PC Format), Marek Soból (CPO w GG Network S.A.), Zbigniew Pieńkowski (CIO w GG Network S.A.), Marcin Jagodziński (bloger, twórca serwisu Blip.pl) postanowiło jednak szczególnie nagrodzić dwie aplikacje, które mają największy potencjał do rozwoju. Są to gry "GG Landia" i "Zwierzaczki". Ich autorzy - poza nagrodą pieniężną w wysokości 5 tysięcy złotych - otrzymają dodatkowo iPady.

Więcej pod adresem: dev.gg.pl/konkurs


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Listopad 2019»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930