Najlepsza promocja marki

06-05-2019, 08:19

Korzystamy z mediów społecznościowych, mamy strony internetowe oraz nowoczesne narzędzia do promocji, a i tak okazuje się, że ponad 80% firm inwestuje w gadżety reklamowe i na tym buduje strategie rozpoznawalności marki wśród klientów. Co istotne, niezmiennie to najtańsze i najskuteczniejsze rozwiązanie, które buduje społeczności, a także bazuje na przywiązaniu klientów oraz kontrahentów. Oczywiście, żeby tak było gadżety reklamowe muszą być świetnej jakości, a także powinny odpowiadać na potrzeby odbiorców. Dlatego właśnie są to rzeczy praktyczne, użyteczne, estetyczne.

długopisy

  1. Promocyjne spotkania
  2. Jakie są popularne gadżety reklamowe biurowe?
  3. Gadżety dla dobrych klientów

Promocyjne spotkania

Popularne gadżety z https://promo5.pl/ takie jak na przykład długopisy reklamowe i inne materiały piśmiennicze oraz użytkowe najczęściej pojawiają się na targach, eventach, konferencjach czy szkoleniach oraz spotkaniach świątecznych. To doskonała okazja, by trafić z ofertą firmy do potencjalnych klientów oraz współpracowników i na dłużej zostać w ich pamięci. Popularne smycze reklamowe budują pozytywny wizerunek, a także mogą być okazją do tworzenia nieszablonowych projektów. Z drugiej strony praktyka pokazuje, że sprawdzają się w codziennym użytkowaniu. Nawet proste ołówki reklamowe mogą być rewelacyjnym znakiem rozpoznawczym.

Jakie są popularne gadżety reklamowe biurowe?

Lubimy dostawać prezenty. Na tym mechanizmie bazują twórcy gadżetów reklamowych. Z psychologicznego punktu widzenia nawet drobiazg z logotypem, jaki otrzymujemy od firmy, sprawia, że zaczynamy mieć z nią pozytywne skojarzenia. W ten sposób firmy skracają dystans oraz budują podstawy do przedstawienia konkretnej oferty handlowej. Niewątpliwie większość gadżetów będzie związana z naszą codzienną pracą lub aktywnościami. Dorosłym i dzieciom wręcza się na przykład notesy reklamowe, które codziennie będą budować pozytywny wizerunek marki w naszych oczach.

Gadżety dla dobrych klientów

Wiele firm stawia na kreatywne gadżety, inni na ich wartość czy też doskonałą jakość i użyteczność, dlatego wiele marek w swojej ofercie a takie elementy jak pendrive reklamowe, które stają się nie tylko nośnikiem danych, a  dla wielu osób są podstawowym narzędziem pracy. W firmowym świecie a także jako specjalny prezent doskonale sprawdzają się również powerbanki reklamowe. Wysokiej pojemności i wydajności urządzenie staje się podstawowym elementem wyposażenia biura, a także przydaje się w codziennym użytkowaniu i na przykład w czasie podróży. Elementów, na których może pojawić się firmowe logo może być naprawdę dużo i od strategii oraz efektu, jaki chcemy uzyskać zależy, co stanie się gadżetami reklamowymi marki.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytać


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Sierpień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Serwisy specjalne: