Najciekawsze koncerty jazzowe w Warszawie

21-06-2018, 07:01

Koncerty w Warszawie odbywają się niemal codziennie i organizowane są w różnych częściach miasta - w klubach i na scenach rozsianych po całej Warszawie. Jakie koncerty jazzowe czekają na nas w najbliższym czasie? Przedstawiamy przegląd najciekawszych wydarzeń muzycznych w stolicy!

mat partnera

Koncerty jazzowe w Warszawie, których nie możesz przegapić!

Jak przeczytać można na blogu Eko Taxi, koncerty jazzowe w Warszawie należą do grupy najchętniej wybieranych wydarzeń muzycznych. Miejsca, w których często odbywają się tego typu wydarzenia muzyczne w stolicy, to: Torwar, Teatr Muzyczny Roma, Klub Stodoła, Klub Proxima, Pokój na lato oraz Klub Harenda. Do wszystkich tych obiektów bezpieczne dojedziemy Eko Taxi z każdego zakątka Warszawy i okolic, a także szybko wrócimy po zakończeniu imprezy. Zobaczmy zatem, na jakie koncerty jazzowe w Warszawie warto się wybrać w roku 2018!

Warsaw Summer Jazz Days

Festiwal Warsaw Summer Jazz Days to jedno z najważniejszych jazzowych wydarzeń w Polsce i Europie. W tym roku odbędzie się w dniach od 5 do 8 lipca w Klubie Stodoła na ulicy Batorego 10. Za transport Eko Taxi z okolic Dworca Centralnego zapłacimy tylko około 12 złotych między godziną 6 a 22. Po dziesiątej wieczorem lub w weekend koszt takiego kursu to około 15 złotych. Warsaw Summer Jazz Days to 4 dni wypełnione wspaniałą muzyką największych gwiazd współczesnego jazzu. Będzie także okazja do zaprezentowania najnowszych trendów i gatunków oraz pokazania możliwości współpracy muzyków z całego świata pochodzących z różnych kultur. Celem festiwalu jest też promowanie wybitnych indywidualności. Festiwal Warsaw Summer Jazz Days jest przeznaczony dla szerokiego grona publiczności i co roku przyciąga setki melomanów w różnym wieku. W tym roku wystąpią między innymi: Django Bates’ Belovèd, Binker and Moses, Vijay Iyer Sextet, Soweto Kinch Trio, Leszek Możdżer, Dayna Stephens Group, GoGo Penguin czy Jonathan Finlayson and Sicilian Defense.

Glenn Miller Orchestra

Glenn Miller Orchestra jest obecnie jedną z najpopularniejszych bigbandowych grup na świecie. Na grudzień 2018 zaplanowano ich tournee po Polsce. Odwiedzą następujące miasta: Toruń (15.12.2018), Lublin (16.12.2018), Warszawę (17.12.2018), Zabrze (19.12.2018) i Szczecin (20.12.2018). Warszawski koncert odbędzie się w Teatrze Muzycznym Roma przy ulicy Nowogrodzkiej 49 (I strefa taksówkowa). Na miejsce dojedziemy Eko Taxi za około 10 zł ze wszystkich oddalonych o 1 km punktów w Warszawie. Zespół Glenn Miller Orchestra obchodzi właśnie 80 jubileusz działalności po setkach koncertów zagranych dla milionów widzów na całym świecie. Grupa zasłynęła między innymi dzięki występom z wielkimi muzycznymi gwiazdami, na przykład Frankiem Sinatrą, Johnym Desmondem czy Erikiem Delaneyem. Zespołem muzyków Glenn Miller Orchestra obecnie dyryguje słynny Wil Salden. W trakcie grudniowej trasy orkiestra będzie prezentowała publiczności swoje najnowsze show - połączenie najbardziej znanych utworów z twórczości Glenna Millera oraz z najnowszego albumu zespołu (Jukebox Saturday Night).


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytać

fot. Photo-Mixfot. RenaultRSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

suplementy
« Marzec 2019»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Serwisy specjalne: