myPhone GO! wchodzi na rynek

17-02-2017, 13:07

Wyświetlacz 4.5”, 4 GB pamięci wewnętrznej, bateria 1900 mAh i najnowszy Android - myPhone GO!, czyli nowa propozycja wrocławskiego producenta, dostępna jest od 17 lutego w sklepie internetowym w cenie 289 zł.

Nowe dziecko marki myPhone to urządzenie skierowane do użytkowników ceniących sobie dobrą jakość zestawioną z korzystną ceną - uważa producent. Smartfon wyposażono w 4.5-calowy wyświetlacz IPS oraz 4-rdzeniowy procesor, który razem z 1 GB pamięci RAM i systemem operacyjnym Android 6.0 Marshmallow, gwarantują płynną pracę urządzenia i dostęp do wielu aplikacji w Sklepie Play.

myPhone GO! wyposażony został także w 8 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć o dodatkowe 32 GB, dzięki zamontowanemu w urządzeniu slotowi na kartę microSD. Taka ilość pamięci wewnętrznej pozwoli na przechowywanie dużej ilości plików muzycznych lub zdjęć, wykonanych przy pomocy głównego aparatu o matrycy 5.0 Mpx lub przedniemu 2.0 Mpx.

myPhone GO! wyposażono także w baterię o pojemności 1900 mAh. Nowość marki myPhone posiada również takie funkcjonalności jak: Dual SIM, Bluetooth 4.0, Wi-Fi, GPS. Smartfon ma wymiary 133 x 66 x 9.7 mm. W zestawie znajdują się dwie dodatkowe obudowy w kolorach: niebieskim i pomarańczowym.


Źródło: Materiał nadesłany do redakcji. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag smartfonytag myPhone
To warto przeczytać


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: