myPhone GO! wchodzi na rynek

17-02-2017, 13:07

Wyświetlacz 4.5”, 4 GB pamięci wewnętrznej, bateria 1900 mAh i najnowszy Android - myPhone GO!, czyli nowa propozycja wrocławskiego producenta, dostępna jest od 17 lutego w sklepie internetowym w cenie 289 zł.

Nowe dziecko marki myPhone to urządzenie skierowane do użytkowników ceniących sobie dobrą jakość zestawioną z korzystną ceną - uważa producent. Smartfon wyposażono w 4.5-calowy wyświetlacz IPS oraz 4-rdzeniowy procesor, który razem z 1 GB pamięci RAM i systemem operacyjnym Android 6.0 Marshmallow, gwarantują płynną pracę urządzenia i dostęp do wielu aplikacji w Sklepie Play.

myPhone GO! wyposażony został także w 8 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć o dodatkowe 32 GB, dzięki zamontowanemu w urządzeniu slotowi na kartę microSD. Taka ilość pamięci wewnętrznej pozwoli na przechowywanie dużej ilości plików muzycznych lub zdjęć, wykonanych przy pomocy głównego aparatu o matrycy 5.0 Mpx lub przedniemu 2.0 Mpx.

myPhone GO! wyposażono także w baterię o pojemności 1900 mAh. Nowość marki myPhone posiada również takie funkcjonalności jak: Dual SIM, Bluetooth 4.0, Wi-Fi, GPS. Smartfon ma wymiary 133 x 66 x 9.7 mm. W zestawie znajdują się dwie dodatkowe obudowy w kolorach: niebieskim i pomarańczowym.


Źródło: Materiał nadesłany do redakcji. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl
Tematy pokrewne:  

tag smartfonytag myPhone
To warto przeczytać
fot. NASA
comments powered by Disqus
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Serwisy specjalne:
Wydarzenia:
Jak czytać DI?
Newsletter

Podaj teraz tylko e-mail!RSS
Copyright © 1998-2018 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.