Multimedialna poczta głosowa w Erze

08-09-2008, 21:27

Abonenci sieci Era oraz użytkownicy Tak Tak i Tak Tak Fon mogą od dziś korzystać z multimedialnej poczty głosowej – Poczta Komfort. Usługa umożliwia przechowywanie, zarządzanie oraz automatyczne przekazywanie pozostawionych w skrzynce wiadomości: głosowych, faksowych, wideo i poczty elektronicznej.

Przedstawiciele Polskiej Telefonii Cyfrowej poinformowali, że Poczta Komfort zawiera pełną funkcjonalność dotychczasowej Poczty Standard. O bezpieczeństwo korespondencji pozostawionej w mutlimedialnej poczcie głosowej ma dbać oprogramowanie antywirusowe oraz antyspamowe.

Pozostawione w skrzynce wiadomości głosowe, wideo oraz faksowe można otrzymać MMSem na telefon komórkowy. Wiadomości można odsłuchać również po zalogowaniu się na stronie www.poczta.era.pl. Użytkownicy Poczty Komfort mają m.in. możliwość ustawienia autoodpowiedzi, a także  przekazywania wiadomości na wskazany adres e-mail lub do innych użytkowników z książki adresowej.

Aktywacja Poczty Komfort jest bezpłatna, a za korzystanie z niej PTC będzie naliczała opłatę abonamentową lub cykliczną w wysokości 2 złotych miesięcznie. W ramach tej opłaty na terenie Polski użytkownicy mogą korzystać z uslug omawianej poczty ponoszenia dodatkowych kosztów. W przypadku wyjazdu za granicę PTC pobierze za korzystanie z usługi opłaty zgodne z cennikiem roamingowym.

Abonenci Ery i użytkownicy Tak Tak i Tak Tak Fon mogą uruchomić Pocztę Komfort łącząc się z systemem Teleera, poprzez iBOA, iTakTak lub konsultanta.


Źródło: informacja prasowa
Tematy pokrewne:  

tag PTCtag poczta głosowatag Era
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Sierpień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31