Motorola RAZR w rękach kobiety (wideo)

PATRONAT MEDIALNY 12-05-2012, 17:34

Co podoba się dziewczynie w smartfonie Motorola RAZR? Choćby to, że nie porysuje się w torebce. Gorilla Glass, czyli "coś z małpą", ma według niej duże znaczenie. Zapraszamy do obejrzenia kolejnego wideotestu telewizji StartupTV.

- Można znaleźć na YouTube sporo recenzji smartfonów, ale żadna z nich nie pokazuje telefonów pod kątem tego, jakie potrzeby realizują w zależności od grup konsumenckich. Dlatego właśnie wymyśliliśmy 4. bohaterów: biznesmena, imprezowicza, frywolną dziewczynę i goryla, którzy sprawdzają, na ile sprzęt jest w zgodzie z ich trybem życia - tłumaczą ideę programu twórcy Smart4. W ubiegłym tygodniu mogliście obejrzeć w DI test Lubomira, teraz natomiast możecie się przekonać, jak Motorola RAZR sprawuje się z punktu widzenia kobiety.

AppGrade: recenzja aplikacji Wi-Fi Finder

Czasem do znalezienia hotspotu potrzeba czegoś więcej niż standardowa funkcja znajdująca się na wyposażeniu smartfonów. Z pomocą mogą przyjść aplikacje pozwalające na wyszukiwanie punktów dostępowych na mapie czy według adresu. Jedną z nich jest Wi-Fi Finder, aplikacja dostępna za darmo na urządzenia z systemem Android i iOS. Redakcja AppGrade postanowiła sprawdzić, czy rzeczywiście przyda się w codziennym użytkowaniu.

Zobacz w DI inne programy telewizji StartupTV.pl


Źródło: StartupTV.pl
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy