Monster i Interia łączą siły

05-09-2010, 19:22

Wszystkie oferty pracy oraz artykuły eksperckie z serwisu kariery monsterpolska.pl publikowane są teraz także w portalu internetowym Interia.pl. Dzięki nawiązanej współpracy użytkownicy uzyskali dostęp do tysięcy ofert z Polski oraz ponad 60. międzynarodowych serwisów Monstera.

Sonda
Czy korzystasz z serwisów rekrutacyjnych w internecie?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Nowa witryna skierowana jest zarówno do osób, które aktywnie poszukują pracy czy wiarygodnego źródła informacji na temat konkretnej branży, jak i tych, którzy chcą być na bieżąco z wydarzeniami i trendami na rynku pracy.

Serwis praca.interia.pl, obok bazy ogłoszeń i narzędzi do jej przeszukiwania, dostarcza użytkownikom setki materiałów eksperckich - w formie artykułów i filmów wideo - dotyczących planowania kariery, zarządzania oraz e-rekrutacji. Pracodawcy z kolei otrzymują w nim przestrzeń do zamieszczania swoich ofert pracy i możliwość przeglądania CV ponad 100 000 kandydatów. W poszukiwaniu właściwej na dane stanowisko osoby mają im pomóc specjalne narzędzia rekrutacyjne serwisu Monster przeznaczone dla działów HR.

>>Czytaj także: Interia.pl współpracuje z The New York Times

praca.interia.pl - zrzut ekranu
fot. - praca.interia.pl - zrzut ekranu
- Stworzenie serwisu we współpracy z monsterpolska.pl umożliwi naszym użytkownikom dostęp do ofert pracy nie tylko z Polski, ale również z zagranicy. Unikalną wartość stanowią udostępniane w ramach serwisu porady na temat rynku pracy czy uprawnień pracowników. Mamy nadzieję, że serwis będzie miejscem przyjaznym zarówno dla poszukujących pracy, jak i dla pracodawców. Ci ostatni będą mogli uzyskać dostęp do baz CV, ale również aktywnie poszukiwać pracowników dzięki wykorzystaniu narzędzi służących do kreowania wizerunku firmy – mówi Łukasz Regulski, dyrektor pionu e-commerce w Interia.pl.

>>Czytaj także: AOL ponownie rekrutuje w Polsce

W ramach współpracy Monster Wordlwide z wydawnictwem New York Times w Interia.pl udostępniane będą bezpłatnie najciekawsze artykuły z płatnych baz New York Times Syndicate oraz Harvard Business Review. Dodatkowo sam serwis praca.interia.pl wzbogacony zostanie o autorskie teksty i analizy biznesowe dziennikarzy Interia.pl dzięki silniejszemu zintegrowaniu witryny z serwisem Biznes.

Oferty pracy można zamieszczać i przeglądać pod adresem praca.interia.pl


Następny artykuł » zamknij

Mark Hurd przejdzie do Oracle?

Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Lipiec 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031