Mobile Trends for Marketers - 23 i 24 maj 2013 r.

PATRONAT MEDIALNY 25-04-2013, 16:46

W imieniu organizatorów Mobile Trends Conference mamy przyjemność zaprosić Państwa do Krakowa na edycję specjalną tej konferencji – Mobile Trends for Marketers.

Mobile Trends for Marketers

Ta edycja Mobile Trends przede wszystkim jest przeznaczona dla osób czynnie działających w marketingu i promocji, które chciałyby zacząć promować swoje usługi z wykorzystaniem marketingu mobilnego, ale do tej pory nie miały wystarczającej wiedzy, by to zrobić.

Podczas dwudziestu wystąpień, trwających po 30 minut, zostaną przedstawione najważniejsze zagadnienia dotyczące promocji w mobile. Prelegenci, będący wyłącznie ekspertami i praktykami z danej dziedziny, zadbają, by materiał został omówiony od podstaw. Szczególny nacisk zostanie położy na zaprezentowanie najświeższych trendów oraz praktycznych zastosowań narzędzi mobile marketingowych.

Zagadnienia, jakie poruszone będą podczas prelekcji to między innymi: strony i aplikacje mobilne, kody QR, NFC, rozszerzona rzeczywistość, Social Media w mobile, m-commerce, geolokalizacja, oraz konkretne wykorzystania marketingu mobilnego w branżach: turystycznej, hotelarskiej, restauratorskiej, rozrywkowej i wielu innych.

Konferencja w szczególności przeznaczona jest dla marketerów reprezentujących branże:

  • HoReCa,
  • turystyczną,
  • handlu detalicznego,
  • rozrywkową,
  • bankową,
  • oraz wszystkie te, gdzie marketing mobilny może mieć zastosowanie.

Po pierwszym dniu przewidziana jest również impreza integracyjno-networkingowa dla widzów oraz prelegentów konferencji. Będzie to zapewne świetna okazja do odpoczynku po dniu pełnym nowych informacji, jak również możliwość do nawiązania wielu ciekawych znajomości. Dodatkową atrakcją będzie rozlosowanie wśród uczestników cennych nagród (np. bezpłatne stworzenie strony mobilnej, kampania banerowa mobile itp.).

Informacje na temat konferencji oraz biletów na stronie: www.mobiletrends.pl

Konferencja odbędzie się w dniach 23-24 maja 2013 r. w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Sierpień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31