Miss Polonia Internautów wybrana

13-12-2010, 16:02

Po raz pierwszy w historii konkursu Miss Polonia użytkownicy sieci wybierali „Miss Polonia Internautów”. Przez blisko pięć tygodni głosowali na najpiękniejsze Polki za pośrednictwem Wirtualnej Polski, w serwisie facet.wp.pl. Zaszczytny tytuł zdobyła Rozalia Mancewicz, reprezentująca województwo podlaskie.

35. finał konkursu Miss Polonia odbył się w sobotę, 11 grudnia, w obiekcie Międzynarodowych Targów Łódzkich w Łodzi. Wirtualna Polska już po raz drugi patronowała temu konkursowi piękności. Po raz pierwszy jednak internauci, głosując za pośrednictwem serwisu facet.wp.pl, mieli realny wpływ na to, jak potoczą się losy uczestniczek plebiscytu.

W pierwszej części konkursu wybierali kandydatkę, która – dzięki ich głosom – przeszła do dalszego etapu. Uznali, że finałową osiemnastkę uzupełni Klaudia Natorska, 19-latka z Radomia.

W drugim etapie użytkownicy WP decydowali, której z pięknych pań przyznać miano Miss Polonia Internautów. Ostatecznie tytuł ten, po zaciętej walce, zdobyła Rozalia Mancewicz – 23-latka z Białegostoku. Głos internautów okazał się zgodny z decyzją telewidzów, bowiem laureatka została wybrana także Miss Polonia 2010.

- Rywalizacja była bardzo wyrównana, zwłaszcza w drugim etapie głosowania – mówi Łukasz Jurczak, Kierownik Zespołu Serwisów Męskich. – Kolejność kandydatek zmieniała się codziennie, jednak najczęściej na prowadzenie wysuwała się właśnie pani Rozalia Mancewicz. I to ona ostatecznie wygrała konkurs, wyprzedzając o niespełna 4 tysiące głosów drugą z pań, Kingę Frąckiewicz. Laureatka zdobyła też najwyższą średnią ocenę w konkursie (internauci oceniali kandydatki w skali 6-punktowej – przyp. red.) – 4,15 punktów. Użytkownicy serwisu facet.wp.pl, który patronuje konkursowi, uwielbiają piękne kobiety, nie dziwi więc, że tylko w samym finale oddano blisko 400 tysięcy głosów.

Nagrodę zwyciężczyni, Rozalii Mancewicz, wręczył Prezes Zarządu Wirtualnej Polski, Grzegorz Tomasiak.

Galerię zdjęć można obejrzeć w serwisie facet.wp.pl


Następny artykuł » zamknij

RadomIT: Biznes w sieci

Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Kwiecień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930