Milion złotych od Money dla startupów - ostatnie dni

26-11-2008, 19:45

Milion złotych dla autorów najlepszego pomysłu na start-up to główna nagroda akcji "Milion na start-up" organizowanej przez portal Money.pl. Zgłoszenia projektów przyjmowane są do końca listopada.

"Zgłoszenia pochodzą od osób w różnym wieku i z różnym doświadczeniem w pracy nad projektami internetowymi. Widać, że akcja pobudziła internautów do działania, niektóre pomysły są bardzo nowatorskie i zaskakujące. Czekamy na kolejne zgłoszenia – wystarczy napisać prosty biznes plan, korzystając z naszego gotowego szablonu i przesłać go nam do oceny" – zachęca do uczestnictwa w konkursie Arkadiusz Osiak, prezes zarządu Money.pl Sp. z o.o.

Milion na start-up - strona internetowa projektu
fot. - Milion na start-up - strona internetowa projektu
Pieniądze, w postaci inwestycji w kapitał spółki, trafią do autorów najlepszego - zdaniem jury - projektu. Organizatorzy deklarują "co najmniej milion złotych" na start-up. Naturalnie nie każdy start-up może potrzebować aż miliona złotych, dlatego organizatorzy nie wykluczają inwestycji również w mniejsze projekty.

Jednocześnie warto zaznaczyć, że jeśli pojawi się kilka interesujących projektów, Money.pl rozważy zainwestowanie w każdy z nich. Ponadto każda osoba bądź zespół może zgłosić dowolną liczbę projektów. Warunki inwestycji będą negocjowane indywidualnie z autorami najlepszych projektów.

Projekty można zgłaszać do końca listopada bieżącego roku. Wyniki mają zostać podane do końca stycznia 2009 roku. Szczegóły znajdują się na stronie internetowej programu "Milion na start-up".

Więcej o Money.pl i start-upach


Następny artykuł » zamknij

Nakręć wideo dla OLPC (G1G1)

Źródło: Money.pl
  
znajdź w serwisie

Brak danych. Sprawdź później :)
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Lipiec 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031