Miesiąc Biznesu – czas start!

PATRONAT MEDIALNY 04-06-2015, 09:22

Już po kolejnym, czwartkowym, bardzo emocjonującym spotkaniu na temat Designu 
w Akademii Ganymede. Tym razem forma prezentacji była odmienna od poprzednich spotkań. W sesji Q&A wzięło udział 4 grafików i designerów z największej polskiej spółki tworzącej gry komputerowe.

Eksperci z Ganymede opowiadali o trudnościach, jakie początkujące osoby mogą spotkać w branży oraz tego jak sobie z nimi poradzić. Pojawiały się pytania na temat programów używanych przez grafików, problemów z komunikacją pomiędzy grafikami wizjonerami a programistami, gdzie zwrócić się mając pomysł na grę, jak również sposobów tworzenia CV aby przyciągnąć uwagę potencjalnego pracodawcy. Panel dyskusyjny trwał prawie 2,5 godziny, a część z rozmów przeniosła się później w kuluary. Sesja zamknęła miesiąc Designu, przed nami w kolejne czwartki - miesiąc Biznesu.

Szczegółowe informacje na temat kolejnego spotkania znajdziesz tutaj: https://www.facebook.com/ganymedeacademy

Ganymede to jedna z największych polskich spółek z branży gier komputerowych, która specjalizuje się w grach typu social casino, posiadając w swoim portfelu kilkadziesiąt tytułów oferowanych w ponad stu krajach. W marcu tego roku fundusz MCI.TechVentures inwestujący w spółki technologiczne w fazie wzrostu krajach CEE, Niemczech, Turcji oraz Rosji zrealizował inwestycję w Ganymede.


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy