Microsoft Teams – usługa, o której będzie coraz głośniej. Poznaj ją na webinarium!

26-06-2018, 13:53

W marcu ubiegłego roku do rodziny Office 365 dołączyła kolejna usługa, Microsoft Teams. To nowoczesna przestrzeń do pracy zespołowej z wbudowanym czatem, możliwością prowadzenia spotkań online i komunikacji między różnymi urządzeniami. Senetic zachęca do wzięcia udziału w webinarium, podczas którego będzie okazja poznać szczegóły działania platformy Teams.

mat partnera

Czego się dowiesz?

Microsoft Teams już teraz jest wykorzystywany przez tysiące organizacji na całym świecie. Ich liczba stale rośnie i będzie jeszcze większa ze względu na to, że platforma już wkrótce zastąpi Skype for Business. Usługa Microsoft ma przede wszystkim pomagać w komunikacji online, a także usprawnić wirtualną pracę zespołową, która opiera się głównie na czatach, spotkaniach online czy rozmowach.

Teams cieszy się coraz większym zainteresowaniem także na polskim rynku. Właśnie ze względu na to już 28 czerwca o godzinie 10:00 będzie okazja, aby dowiedzieć się na ten temat nieco więcej. Senetic, dostawca rozwiązań chmurowych i Partner Roku Microsoft w MŚP, zaprasza na bezpłatne webinarium, na którym zaprezentuje szczegóły działania platformy. Dodatkowo specjaliści odpowiedzą na wiele pytań. Między innymi:

  • Czym jest usługa Microsoft Teams?
  • Jak zintegrować Teams z aplikacjami usługi Office365?
  • Jak tworzyć kanały w zespołach i jak je personalizować?
  • Jak sprawnie organizować spotkania i udostępniać pliki?
  • W jaki sposób można dodać aplikacje zewnętrzne?
  • Skype For Business vs Teams: Jaka jest nowa wizja komunikacji?

Jak się zapisać?

Zapisanie się na webinarium jest bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę https://office365.senetic.pl/poznaj-teams-webinarium i zostawić informacje niezbędne do wysłania zaproszenia.

Aplikacja Teams jest częścią usługi Office 365. Pełna oferta znajduje się na https://office365.senetic.pl.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag White-Magicktag Senetictag komunikat firmy
To warto przeczytać
fot. _Alicja_fot. Frycyk01

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Czerwiec 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
Serwisy specjalne: