Microsoft: Aktualizacja do WP7 Mango w ciągu dwóch tygodni

22-09-2011, 10:09

Gigant z Redmond ogłosił, że jest gotowy do udostępnienia oficjalnej aktualizacji do Mango dla urządzeń z Windows Phone.

Microsoft poinformował na swoim blogu w środę, że firma poczyniła "duże postępy", jeśli chodzi o aktualizacje swojej mobilnej platformy Windows Phone. Zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami użytkownicy nie będą musieli na nie długo czekać.

Czytaj także: Skrytykował ekran w smartfonie z WP7 i odszedł z Microsoftu

Sonda
Korzystasz z nieoficjalnego oprogramowania dla swojego smartfona?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

- Oczekujemy, że rozpoczniemy je udostępniać w tym lub następnym tygodniu - poinformował na stronie Microsoftu Eric Hautala. W związku z nowościami zaktualizowana ma zostać również strona "Where’s My Phone Update", na której użytkownicy mogą znaleźć informacje o dostępności poprawek.

- Wiem, że chcielibyście już dostać w swoje ręce nowe wydanie Windows Phone'a - napisał Hautala. - Jesteśmy tak samo podekscytowani, mogąc wam go dostarczyć. Prosimy o cierpliwość, jesteśmy już prawie na miejscu.

Warto zauważyć, że w sieci już od ponad miesiąca krążą nieoficjalne wydania Mango w wersji RTM. Choć są one często niedopasowane do konkretnych modeli smartfonów, nie brakuje chętnych do testów. Microsoft przestrzega jednak przez wgrywaniem do swoich urządzeń nieoficjalnych wydań Windows Phone'a. Moja rada jest prosta: trzymajcie się z daleka od nieoficjalnych aktualizacji i narzędzi domowej roboty - powiedział Hautala.

Nowa wersja mobilnej platformy Microsoftu to ponad 500 nowych funkcji. Do najważniejszych należy zaliczyć obsługę wielowątkowości, a także wbudowane wsparcie dla Windows Live Messengera oraz Twittera. Już niedługo spodziewana jest również premiera nowych smartfonów Nokii z Windows Phone 7 Mango.

Czytaj także: Można zgłaszać aplikacje dla WP7 Mango


Źródło: Windows Phone Blog
  
znajdź w serwisie

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Kwiecień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930