MegiTeam Quest - pełna nagród gra fabularna stworzona z myślą o ludziach branży IT

informacja prasowa 30-01-2013, 13:17

Lubisz nagrody i wyzwania wymagające intelektualnego wysiłku? Pracujesz w IT - jako admin, programista, pracownik biurowy? MegiTeam Quest powstał z myślą o Tobie!

Akcja Questu toczy się w przestrzeni 10 piętrowego wieżowca. Kolejnymi poziomami budynku zawładnęły najdziwniejsze kataklizmy - strajki, pożary i awarie... A co najgorsze w całym wieżowcu zupełnie zabrakło kawy! Zadaniem użytkownika gry jest dotransportować ją na ostatnie piętro.

Quest rozpoczyna się od wyboru 1 z 3 avatarów - admina, programisty lub pracownika biura obsługi klienta. Na drodze każdej postaci staną inne wyzwania - po części związane z wykonywanym przez avatar zawodem.

Na dobry początek każdy uczestnik gry otrzymuje 10% zniżki na usługi hostingowe i ofertę VPS w MegiTeam. Potem, w kolejnych, uwikłanych w fabułę gry, łamigłówkach czekają zniżki, darmowe konta, kredyty i promokody od Partnerów gry (Wydawnictwa Helion, Fotolia, errormator.com, audeo.pl, bottlabel.com, MegiTeam).

Na 30 osób, które zdobędą najwięcej nagród w najkrótszym czasie, czekają także nagrody główne: bony o wartości do 150 zł (do wykorzystania w nowej ofercie MegiTeam). Kolejnych 15 osób piętnaście osób otrzyma koszulki firmowe.

Weź udział w MegiTeam Quest

/pic/photo/opening_1359384044.jpg***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy