Media społecznościowe na wyciągnięcie ręki

05-09-2011, 21:42

Fan mediów społecznościowych przez dwa miesiące zjedzie prawie 2000 kilometrów i odwiedzi kilka największych miast w Polsce. Bartłomiej Rak będzie szkolił i poszukiwał przedsięwzięć wśród przedsiębiorstw wykorzystujących potencjał mediów społecznościowych.

Sonda
Korzystasz z serwisów społecznościowych?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Bartłomiej Rak, dwudziestopięcioletni obserwator i użytkownik mediów społecznościowych, na co dzień zajmuje się rozwijaniem projektów internetowych, takich jak Socjomania. Teraz zaś rusza w trasę po Polsce, aby sprawdzić, jak media społecznościowe wpłynęły na nasze życie i biznes.

- Media społecznościowe to ciągle nowość i jeszcze nie wszyscy wiedzą, jak wykorzystać ich potencjał. Z tego powodu agencje zajmujące się social media powstają praktycznie każdego dnia. Sporo jest również szkoleń z tej tematyki. Trzeba jednak jeszcze dużo czasu i świadomości, zanim będzie można powiedzieć, że media społecznościowe to dojrzały kanał marketingowy – tłumaczy Bartłomiej Rak, uczestnik Socjomaniak on Tour.

>> Czytaj też: Czy Kuba Wojewódzki posiada social factor?

Bartłomiej Rak chce odwiedzić nie tylko przedsiębiorstwa, ale także indywidualnych użytkowników. Ze swoim projektem ma trafić do szkół, gdzie przeprowadzi rozmowy mające na celu zapoznanie uczniów z zagrożeniach, jakie czekają na nich podczas korzystania z serwisów społecznościowych.

Bartłomiej Rak z Socjomanii będzie podróżował po kraju by edukować społeczeństwo
fot. - Bartłomiej Rak z Socjomanii będzie podróżował po kraju by edukować społeczeństwo
- Osobiście uważam, że social media to ogromna rewolucja w komunikacji, która w znacznym stopniu wpłynęła na nasze życie. Podczas swojej podróży zamierzam dotrzeć do przykładów pokazujących te zmiany – dodaje Rak.

Zamierza on odwiedzić osiem wybranych miast w Polsce, w każdym z nich spędzi około tygodnia. W połowie września będzie w Warszawie, później w Gdańsku, Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Bielsko-Białej i na końcu w Krakowie. „Socjomaniak” podczas podróży prawdopodobnie będzie utrzymywał się z własnej kieszeni i publikował wszystkie informacje na Facebooku, Twitterze, YouTube i na blogu: ontour.socjomania.pl


Źródło: DI24.pl
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Grudzień 2019»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031