Meble kute czy drewniane? Wybór jest prosty

15-03-2017, 07:28

Inwestując w umeblowanie naszych mieszkań, bez względu na to, czy chodzi o kuchnię, salon czy łazienkę, zawsze staramy się połączyć użyteczność z estetycznym wyglądem. Liczy się to, by sprzęty były trwałe, ładne, wykonane z odpowiednich materiałów, no i oczywiście by można było za tę jakość nie za dużo zapłacić, bo w końcu cena też ma znaczenie. Podczas takich meblowych zakupów, często idziemy na kompromisy, ale jest jedno takie pomieszczenie, w którym czujemy, że zasługujemy tylko na to, co najlepsze.

łóżko kute ASIA metaloplastykaTo w sypialni, która jest naszą oazą spokoju i wyciszenia, liczymy na największy komfort, a odpowiednio dobrane łóżko jest nam w stanie go zapewnić w stu procentach.

Piękne kute łóżka ze Szczecina

logo ASIA metaloplastykaOczywiście drewniane meble mają swój urok, ale także liczne wady, taki jak łatwość uszkodzenia, problematyczna pielęgnacja czy wzornictwo, które szybko wychodzi z mody i staje się przestarzałe.  Kupując za to łóżko kute, nie mamy tych problemów. Szczególnie korzystnie, zarówno pod względem funkcjonalności i trwałości, jak i estetyki, prezentują się projekty szczecińskiej firmy ASIA Metaloplastyka, która jest przedsiębiorstwem rodzinnym, stawiającym na najwyższą jakość ręcznie kutych mebli.

 Jeśli ktoś chce nabyć łóżko metalowe, to nie może lepiej trafić. ASIA Metaloplastyka oferuje wiele modeli łóżek, dostępnych w licznych wersjach i kolorach. Do wyboru są warianty jedno i dwuosobowo, łóżka dziecięce (bestseller model Serduszko), a nawet sofy czy idealnie dobrane do łóżek materace. Można zdecydować się na prosty, klasyczny model, lub na ramę z ozdobnymi zawijasami, z wysokim lub z niskim frontem. Dzięki najwyższej jakości metalu i drobiazgowej rzemieślniczej pracy, otrzymujemy unikatowy produkt, który się nie psuje, nie wychodzi z mody, a do tego jest bardzo łatwy w montażu i transporcie. Łóżka od ASIA Metaloplastyka to inwestycja na lata, gwarantująca, że już nigdy nie będziemy chcieli wrócić do zwyczajnych drewnianych mebli.

łóżko kute ASIA metaloplastyka


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl
Tematy pokrewne:  

tag łóżko
To warto przeczytaćfot. geraltKomentarze
comments powered by Disqus
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Serwisy specjalne:
Wydarzenia:
Jak czytać DI?
Newsletter

Podaj teraz tylko e-mail!RSS
Copyright © 1998-2018 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.