Materiały z TVP będą w Onecie

22-09-2011, 08:12

Telewizja Polska i Onet nawiązały współpracę, w ramach której w serwisach Onetu będą na bieżąco publikowane wybrane materiały wideo pochodzące z oferty programowej kanałów należących do nadawcy publicznego.

Sonda
Czy materiały TVP wzbogacą treści na Onet.pl?
  • tak
  • nie
  • nie mam zdania
wyniki  komentarze

Dzięki podpisaniu umowy użytkownicy Onetu od września mogą oglądać najciekawsze fragmenty wybranych programów pochodzących z kanałów TVP. Będą to przede wszystkim treści o charakterze informacyjnym i publicystycznym, które umieszczane kontekstowo przy materiałach redakcyjnych mają wzbogacić ofertę najważniejszych serwisów tematycznych należących do Onetu, takich jak Wiadomości, Biznes czy Sport.

- Podpisanie umowy na tzw. „krótki” kontent z Telewizją Polską to dla nas milowy krok w rozwoju współpracy. Telewizja Polska to nasz kolejny istotny partner i jednocześnie ważne źródło informacji dostępnej w serwisach Onetu – podkreśla Robert Bednarski, wiceprezes Onetu, odpowiadający w zarządzie spółki m.in. za departament portalu.

Czytaj też: Tomasz Lis specjalnym wydawcą Onetu

W ramach umowy Onet może publikować w swoich serwisach dowolną ilość materiałów publicznego nadawcy, a strony będą się rozliczać za minuty wykorzystanych treści. Będą one dostępne na wszystkich platformach, na których można korzystać z Onetu, czyli w telefonach, na tabletach i w tradycyjny sposób.

- Współpraca z Onetem to kolejny sposób na szersze dotarcie do odbiorców z programami z oferty TVP. Udostępnienie materiałów telewizji poprzez Onet zwiększa zasięg naszych produkcji – dodaje Marcin Oziewicz, p.o. dyrektora iTVP HD.

Jako zwiastun zapowiadanej współpracy w zakresie udostępniania na Onecie rozrywkowego kontentu TVP od początku jesiennej ramówki w serwisie OnetVOD udostępniane są bezpłatnie odcinki najnowszej produkcji TVP2, serialu „Wiadomości z drugiej ręki” z Wojciechem Mecwaldowskim w roli głównej.


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Lipiec 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031