MADKOM S.A. z nowymi zamówieniami na 1,34 mln zł

31-01-2017, 18:21

MADKOM S.A., spółka zajmująca się produkcją systemów IT dla samorządów, wygrała w styczniu br. kolejne postępowania przetargowe na dostawę własnego oprogramowania oraz przeprowadzenie szkoleń z zakresu e-administracji. Ich całkowita wartość przekracza 1,34 mln zł brutto.

Emitent pozyskał w wyniku korzystnych rozstrzygnięć postępowań przetargowych nowe zamówienia, w ramach których dostarczy i wdroży system SIDAS Nieruchomości, SIDAS EZD, zbuduje i uruchomi e-usługi publiczne z zakresu podatków, opłat lokalnych oraz nieruchomości na platformie ePUAP, a także dostarczy i wdroży systemy do obsługi podatków i opłat lokalnych, w tym do obsługi interesantów przez Internet dla 19 gmin z województwa łódzkiego, świętokrzyskiego oraz małopolskiego.

Łączna kwota zdobytych kontraktów wynosi ponad 988 tys. zł brutto. Rozbudowa portfela zamówień spółki pozostaje jednym z głównym celów w jej strategii rozwoju na lata 2015-2020. 

W styczniu br. oferty Konsorcjum MADKOM S.A., Madkom Sp. z o.o. oraz spółki wchodzącej w składy Grupy Kapitałowej MADKOM S.A. na przeprowadzenie specjalistycznych szkoleń w zakresie e-administracji dla pracowników Jednostek Samorządu Terytorialnego zostały wybrane jako najkorzystniejsze, a całkowita wartość pozyskanych zamówień wyniosła 352 tys. zł.

Przeczytaj:

Praktyczne porady dla wykonawców chcących wziąć udział w przetargu

Książka dostarczy Ci odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania: jak przygotować prawidłową ofertę? Co zrobić, gdy nastąpiły zmiany w siwz? Kiedy możesz cofnąć już złożona wcześniej ofertę?- kiedy zamawiający może odrzucić Twoja ofertę? W jakich przypadkach warto wnieść odwołanie?.* [link afiliacyjny]

Zaktualizowana Strategia Rozwoju MADKOM S.A. na lata 2015-2020 zakłada zwiększenie wartości przychodów stałych z umów serwisowych oraz maksymalnie efektywne wykorzystanie fundusze unijne. Plany spółki przewidują pozyskanie nowych kontraktów na kwotę minimum 10 mln zł oraz zdobycie zamówień na dostawy systemów Elektronicznego Zarządzania Dokumentami u nowych klientów w liczbie co najmniej 100 urzędów w 2017 r. MADKOM S.A. ma również zamiar zdobyć zamówienia z funduszy RPO województw, które zakończyły oceny w konkursach i przyznały już dofinansowania na lata 2016-2018. Celem Spółki jest pozyskanie w tym segmencie zamówień o wartości 6 mln zł netto i ich realizacja w latach 2017-2018.

MADKOM S.A. jest dostawcą i integratorem autorskiego oprogramowania do zarządzania dokumentami, informacją i procesami w administracji publicznej. Od sierpnia 2012 r. MADKOM S.A. jest notowany na rynku NewConnect.


Źródło: Materiał nadesłany do redakcji. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***

Chcesz opublikować informację prasową lub artykuł swojej firmy w DI?
Masz dwie opcje do wyboru:

  1. Wyślij materiał pod adres: ip@di24pl. Redakcja codziennie wybiera kilka najciekawszych z nadesłanych artykułów i publikuje je po wstępnym przeredagowaniu.

  2. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twój artykuł zostanie opublikowany w DI bez ingerencji redakcji w treść, wyślij materiał pod adres: kf@di24.pl. W ciągu 24h prześlemy Ci warunki takiej publikacji.


To warto przeczytać


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Kwiecień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Serwisy specjalne: