LOG Plus koniec z cyfrowym chaosem

02-09-2019, 09:03

LOG Systems zapowiada prapremierę oprogramowania LOG Plus. W pierwszych dniach września z nowym produktem firmy będą mieli okazję zapoznać się m.in klienci oraz partnerzy.

LOG systems

Właściciele firm zdążyli się przekonać, że zmiany w świecie nowych technologii z jednej strony ułatwiają prowadzenie biznesu, zaś z drugiej, niosą ze sobą wyzwania związane z cyfryzacją. Niemal każdy przedsiębiorca musi zmierzyć się z rozrastającą infrastrukturą informatyczną i coraz większą liczbą terminali używanych przez pracowników. Niemałe trudności firmom przysparza też zarządzanie oprogramowaniem. W dużym stopniu przyczynia się do tego popularność modelu SaaS, software nie jest już instalowany wyłącznie na firmowych serwerach i komputerach. Z kolei przekleństwem wielu administratorów staje się shadow IT, czyli kupowanie aplikacji bez zgody i wiedzy działów informatycznych.

W obecnych czasach firmy chcąc zapanować nad cyfrowym chaosem, muszą wdrożyć nowoczesne narzędzia służące do zarządzania infrastrukturą oraz oprogramowaniem. Dlatego też zdecydowaliśmy się wprowadzić na rynek LOG Plus. To rozwiązanie bazujące na nowej technologii zachowuje wysoką wydajność nawet podczas pracy z dużymi zbiorami danych. Należy podkreślić, iż LOG Plus cechuje się wyjątkowo przyjazną obsługą, bez trudu poradzą sobie z nim osoby niezwiązane z IT - tłumaczy Grzegorz Filarowski, CEO LOG Systems.

Nowy produkt łączy funkcjonalność oprogramowania SAM (Software Asset Management) oraz ITSM (IT Service Management), dotąd nieosiągalne w systemie LOG. Analitycy są zgodni, iż w najbliższych latach rynek rozwiązań służących do zarządzania softwarem oraz infrastrukturą będzie przeżywać rozkwit. Przedsiębiorcy coraz gorzej poruszają się w licencyjnych meandrach, zaś dostawcy aplikacji nie kwapią się, żeby uprościć zawiłe zasady licencjonowania. Dlatego też popyt na narzędzia służące do zarządzania cyklem życia software’u w najbliższych pięciu latach będzie rosnąć. Agencja Market Research Future informuje, iż tempo wzrostu wyniesie 14 proc. rocznie.

Ciekawe perspektywy rysują się też przed rynkiem produktów ITSM. Ten segment rośnie wraz z rozbudową infrastruktury informatycznej w firmach oraz instytucjach. Warto zaznaczyć, że poza rozwiązaniami pracującymi w środowiskach lokalnych, zaczyna przybywać systemów wdrażanych w centrach zewnętrznych usługodawców oraz modelu hybrydowym. Wymienione czynniki powodują, że zarządzanie infrastrukturą wymaga zastosowania specjalistycznych narzędzi. Research and Markets przewiduje, że rynek ITSM w latach 2018-2022 ma rosnąć w tempie około 9 proc. rocznie. Natomiast największy wzrost wystąpi w grupie systemów sprzedawanych w modelu chmurowym.

LOG Systems zaprasza klientów oraz partnerów do udziału w webinarze, który odbędzie się 3 września o godz. 10.00. Szczegóły znajdują się na stronie: https://logsystem.pl/log-plus-przedpremierowa-prezentacja/

W czasie webinaru zostaną zaprezentowane następujące zagadnienia:

  • Geneza powstania LOG Plus.

  • Zmiany w zakresie technologii i wydajności w porównaniu z poprzednim systemem.

  • Mobilność rozwiązania.

  • LOG vs LOG Plus - najważniejsze różnice występujące pomiędzy produktami

  • Helpdesk vs. FlowBoard

  • Kolejność migracji funkcji

  • Licencjonowanie


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag LOG Systems
To warto przeczytać


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: