Licencja PAL od międzynarodowej federacji IPAF – niezbędna wiedza i praktyka dla operatorów maszyn

03-08-2020, 16:02

Jesteś operatorem platformy roboczej? Uważasz, że doświadczenie i wiedza są w Twej pracy niezbędne? Pragniesz zdobyć uprawnienia, dzięki którym będziesz mógł znaleźć zatrudnienie praktycznie na całym świecie? Jeśli trzykrotnie odpowiedziałeś twierdząco, koniecznie musisz zainteresować się szkoleniami IPAF!

Czym jest IPAF?

Zacznijmy od tego, co kryję się za tym tajemniczym akronimem. IPAF (International Powered Access Federation) jest międzynarodową federacją, która w 1983 roku została powołana w celu szerzenia dobrych praktyk z zakresu bezpiecznego i wydajnego korzystania z maszyn ciężkich używanych do prowadzenia prac budowlanych, magazynowych czy inwentaryzacyjnych. Co najważniejsze, organizacja ta nie ma charakteru komercyjnego i znajduje się w głównie rękach producentów podestów roboczych i ładowarek teleskopowych, firm zajmujących się ich wynajmem, dystrybutorów oraz kontrahentów.

Gdzie zdobyć licencję PAL?

W Polsce oczywiście również prowadzone są kursy, dzięki którym można uzyskać licencję PAL wydawaną przez IPAF. Organizuje je RIWAL (https://www.riwal.com/poland/pl-pl/szkolenia/szkolenia-ipaf-online), czyli firma działająca na polskim rynku od ponad 10 lat i znana z najwyższej jakości oferowanych maszyn (m.in. podnośniki nożycowe, podesty przegubowe, ładowarki teleskopowe i obrotowe, wózki widłowe) i świadczonych usług. Aktualne kursy IPAF obejmują:

  • szkolenia PAL – 1a,
  • szkolenia PAL – 1b,
  • szkolenia PAL – 3a (uprawnienia do obsługi podestów ruchomych przejezdnych nożycowych),
  • szkolenia PAL – 3b (koncesja na podesty ruchome przejezdne przegubowe i teleskopowe).

Jak wyglądają szkolenia?

Obecnie pierwszy etap kursu IPAF, czyli teoria, odbywa się zdalnie – wystarczy komputer, dostęp do internetu i zapał do nauki. Druga część, praktyczna, ma miejsce już w certyfikowanych centrach szkoleniowych RIWAL, jednakże przy zachowaniu największych środków bezpieczeństwa.

Pragniesz, aby Twa kariera nabrała tempa? Pomyśl o szkoleniach IPAF, które uzbroją Cię w niezbędną wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne!


Źródło: Publikacja partnera. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag nolstag licencja PAL
To warto przeczytać


fot. Symetria
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Grudzień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Serwisy specjalne: