Letni "obóz" dla przedsiębiorczych - BIC SUMMER START 2011

17-05-2011, 09:26

Jeśli masz pomysł na biznes lub rozwijasz właśnie projekt oparty na nowych technologiach, a może jesteś programistą, grafikiem lub marketingowcem szukającym projektu, w którym mógłbyś dać upust swojej wyobraźni i ambicjom, wkrótce nadarzy się okazja do szybkiej realizacji biznesowych marzeń pod okiem mentorów. W drugiej połowie wakacji ruszy program BIC SUMMER START. Udział w programie jest bezpłatny.

BRAMA Innovation Camp zaprasza na BIC SUMMER START - wakacyjny program inkubacji pomysłów o wysokim potencjale rynkowym. Program będzie realizowany w dniach 16 sierpnia - 23 września 2011.

Celem jest stworzenie produktu gotowego do komercjalizacji (prototypu, serwisu internetowego itp.) w 6 tygodni. Organizatorzy zapewniają uczestnikom m.in.:

  • intensywny i kompleksowy cykl szkoleń,
  • mentoring,
  • pomoc w stworzeniu zespołu,
  • dostęp do serwerów, terminali mobilnych i Wi-Fi,
  • przestrzeń do pracy.

BIC SUMMER START kierowany jest do ambitnych programistów, pasjonatów marketingu lub świetnych grafików: pojedynczych osób oraz zespołów z pomysłem na projekt o wysokim potencjale rynkowym. Jeśli uważasz, że jesteś osobą zdolną, ambitną i pracowitą, a nowe technologie są dla ciebie inspiracją do tworzenia nowej wartości - może warto zgłosić swój udział. Podobne, tylko 3-dniowe, warsztaty Startup Weekend zorganizowane w ubiegły weekend w Warszawie udowodniły, że w tak krótkim czasie możliwe jest stworzenie innowacyjnych i - co istotne - działających projektów. Co zatem można osiągnąć w ciągu 6 tygodni?

Wydarzenie organizowane jest w ramach BRAMA Innovation Camp, programu wspierania przedsiębiorczości akademickiej skierowanego do studentów oraz naukowców prowadzących innowacyjne projekty i młode firmy.

Więcej informacji i zgłoszenia na stronie: www.summerstart.pl

Termin zgłoszeń mija 31 maja 2011. Udział w programie jest bezpłatny. Uczestnicy zostaną wybrani na podstawie zgłoszeń.


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy