Lean Startup Machine Warsaw. Ruszyła sprzedaż biletów!

PATRONAT MEDIALNY 18-03-2015, 09:12

Popularny na całym świecie startupowy warsztat zawita do Warszawy! Chcesz być częścią wydarzenia, które pomaga przedsiębiorcom i startupowcom tworzyć produkty odpowiadające potrzebom realnych klientów? Chcesz poznać sposób myślenia o projekcie, który na zawsze zmieni Twoje biznesowe podejście? Dołącz do nas!

Lean Startup Machine to trzydniowe warsztaty dla przedsiębiorców, startupowców i wszystkich, którym zależy na tym, aby tworzyć produkty odpowiadające na potrzeby realnych klientów. To nie hackaton, to spotkanie nastawione na proces rozwinięcia wartościowego pomysłu bez napisania nawet jednej linijki kodu. 

Nasze motto to: uczymy Lean, działamy Lean.

Wiemy, że w tworzeniu dobrych produktów chodzi przede wszystkim o dotarcie do ludzi, dlatego to właśnie ludzie są najważniejszą częścią naszego eventu. Do współpracy zaprosiliśmy liderów polskiej branży technologicznej i startupowej.

Gospodarzami eventu będą twórcy jednego z najpopularniejszych polskich podcastów - Paweł Orzech i Wojciech Wieman, czyli dżentelmeni z Yes Was Podcast. Ten duet w zabawny i rzeczowy sposób co tydzień przybliża swoim fanom nowinki technologiczne. Tym razem będą mieli okazję sprawdzić się w nowej roli. Ich zadaniem będzie wprowadzenie uczestników w ideę Lean i wsparcie ich podczas pracy nad projektami. 

Stawiamy nacisk na merytoryczną wartość warsztatu. Dlatego wśród mentorów znalazła się czołówka polskich przedsiębiorców i specjalistów z zakresu technologii i tworzenia startupów. Podczas Lean Startup Machine Warsaw pojawią się: Bartosz Mozyrko - CEO UsabilityTools.com, Kamil Janiszewski - współzałożyciel Listonic, Marcin Zaremba - współwłaściciel Senfino Software House, Agnieszka Lewandowska - Startup School Foundation, Tomasz Popów - LIFT-OFF Startup Accelerator, Tomasz Kolinko - multiprzedsiębiorca, Zuzanna Stańska - DailyArt, Bartosz Moszczeński - INNOVATIKA. Więcej o mentorach LSM przeczytasz na naszym Facebooku.

Do 20 marca bilety dostępne są w promocyjnej cenie 270 złotych. Regularna cena warsztatów to 360 złotych. Bilety można nabyć drogą internetową pod adresem: lsmwarsaw.evenea.pl

Zapraszamy!

 

Więcej o Lean Startup Machine można przeczytać na stronie leanstartupmachine.com

oraz dowiedzieć się na profilu FB.

Do zobaczenia 10.04.2015.


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Sierpień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31