Kuuma.pl - mobilne usługi fachowców w Twoim domu

17-07-2018, 09:40

Żyjemy w epoce informacji. Ludzie utrzymują z sobą ciągły kontakt - mówią, słuchają i pytają, tworząc w ten sposób wzajemne sieci komunikacji. Za sprawą Internetu: dostępnych komunikatorów, platform wymiany opinii oraz wielu innych stron i blogów, przepływ informacji nie zna granic.

mat partnera

Przenosimy część swojego życia do Sieci. W taki sposób można bowiem dzielić się ze światem przemyśleniami i szukać rozwiązań na zaistniałe sytuacje. A co za tym idzie, Internet, może być również ważnym elementem wpływającym na skuteczność komunikacji marketingowej firm i decyzje konsumenckie. Niezmienny jest bowiem fakt, że przekazy generowane przez łatwo dostępne i jednocześnie atrakcyjne źródła są bardziej interesujące dla odbiorców i zyskują większy oddźwięk w postaci konkretnych decyzji zakupowych.

Ciągłej modyfikacji ulegają również zastane modele stylów życia. Ludzie mediów i świata mody kreują wizerunek modnej i zadbanej kobiety sukcesu, która śledzi najnowsze trendy, jest otwarta na nowości i prowadzi aktywny tryb życia. W związku z tym przekonaniem, wiele kobiet uznaje, że dobry wygląd jest kluczowym elementem stanowiącym o ich sukcesie zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym. Wymaga się bowiem, by dobrze radziły sobie z pełnieniem równorzędnie kilku funkcji na gruncie rodzinnym i społecznym. Jako wzorowe żony, matki i pracownice w każdej sytuacji muszą wykazywać się profesjonalizmem a także perfekcyjną prezencją.

Innym ciekawym zjawiskiem jest fakt, że jeszcze kilkanaście lat temu zainteresowanie pielęgnacją ciała było domeną kobiet. Lecz wraz z pojawieniem się wśród młodych mężczyzn mody na interesujący wygląd, styl życia, w którym szczególną rolę odgrywa przywiązanie do atrakcyjności i cielesności, mężczyźni stali się również poważnymi klientami branży usług związanych z pielęgnacją ciała.

Usługi kosmetyczne tu i teraz

Marketing czasów obecnych musi więc wykorzystywać coraz to nowsze metody dotarcia do klienta, by w pełni skutecznie zaspokoić jego potrzeby. Niezwykle ważna staje się niestandardowość komunikatu wystosowanego przez usługodawcę w celu zainteresowania i pozyskania nowej klienteli. Podmioty konsumenckie - świadome swoich decyzji w kwestii wyboru konkretnych firm, marek i produktów - odgrywają w procesie komunikowania się firm z otoczeniem znaczącą rolę. Ludzie płacą i wymagają, by usługa była dostępna w konkretnym czasie i miejscu. By więc w pełni wykorzystać tę zaistniałą na rynku tendencję, do wachlarza tradycyjnych działań marketingowych, wprowadzić można ideę opartą o światowy trend sharing economy  - ekonomię współdzielenia.

Kuuma.pl – zamów usługi kosmetyczne do domu!

Mobilne usługi proponowane na stronie KUUMA.pl, to propozycja dla wszystkich zapracowanych, dla których nie bez znaczenia jest pielęgnacja ciała. Platforma udostępnia indywidualnie zaprojektowane wizytówki usługodawców z branży fryzjerskiej, kosmetycznej oraz szeroko pojętej dziedziny coachingu personalnego (trener personalny, stylista, masażysta) świadczących pracę z dojazdem do klienta. Jeżeli więc pilnie potrzebujesz wykonać makijaż okolicznościowy bez wychodzenia z domu, chcesz zadbać o swoje ciało i kondycję organizmu, jednak nie odpowiada Ci klimat zatłoczonych siłowni a może po prostu potrzebujesz regeneracji po ciężkim dniu i marzysz, by oddać się w ręce profesjonalnego masażysty - już teraz zerknij co proponują fachowcy na KUUMA.pl.

Z drugiej strony, dla usługodawców, platforma jest szansą na zaistnienie w branży i dopasowanie grafika zleceń zgodnie ze swoim rytmem obowiązków domowych lub innej pracy. Każdy z usługodawców ma szansę na stworzenie oryginalnego profilu proponowanych usług, dodatnie zdjęć i opcji dodatkowego wypromowania wizytówki ( wysokie pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych i odpowiedni marketing). Ciekawą opcją jest także ogólnodostępny kalendarz planowanych zabiegów, dzięki któremu Klient może sprawdzić wolne terminy i rezerwować wizytę w dowolnym czasie i miejscu, bez konieczności telefonicznego umawiania się na spotkanie (jak ma to miejsce w tradycyjnych salonach fryzjerskich i kosmetycznych).

Mobilne usługi na portalu Kuuma.pl

KUUMA.pl - mobilne usługi, to odpowiedź na zmiany rynkowe - nieustannie rozwijające się oczekiwania Klientów. A także możliwość dla wielu specjalistów na pokazanie swojej oferty. Gwarancją sukcesu w branży jest bowiem w obecnych czasach zdolność firmy skierowana na tworzenie poprawnych relacji dwustronnych - partnerskich z klientem. Istotne jest posiadanie wiedzy na temat zgłaszanych przez niego potrzeb i usług towarzyszących sprzedaży (dojazd na konkretną godzinę, w wyznaczone przez klienta miejsce).

Fachowcy na Kuuma.pl nie pracują w izolacji od konkurencji i informacji dochodzących z rynku, gdyż klient, który dobrze zna swoje potrzeby i obowiązujące standardy zdrowia i piękna, oczekuje od wybranej firmy zrozumienia i wyjścia naprzeciw stawianym oczekiwaniom. Świadomość zjawisk a także otwartość ze strony usługodawców sprawia, że dostępność proponowanych zabiegów jest dobra. A układ współpracy pozwala bez większych komplikacji zapoznać się z przedstawioną na stronię ofertą wielu specjalistów, cennikiem usług oraz kalendarzem dostępnych terminów wizyt. Wszystko zorganizowane z dbałością o komfort i zadowolenie docelowego odbiorcy.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***

Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytaćRSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Luty 2019»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 
Serwisy specjalne: