Ktoś dzwonił? Jak sprawdzić czyj to numer telefonu

20-04-2018, 07:18

Nie wiesz kto dzwoni do ciebie z obcego numeru? Nie masz bladego pojęcia czego chce od ciebie ten nieznajomy? Zapomnij raz na zawsze o problemach związanych z połączeniami telefonicznymi i wiadomościami tekstowymi, które pochodzą z podejrzanych numerów telefonów. Teraz wystarczy skorzystać z Internetu i z serwisu adconnect.pl. To właśnie tam można znaleźć naprawdę wiele wartościowych informacji na temat najbardziej niebezpiecznych numerów oraz abonentów, którzy są z nimi powiązani.

czyj to numer

Sprawdź numer i pozbądź się problemu

Czy wiesz, że naprawdę nie warto odbierać połączenia pochodzące z nieznajomych numerów telefonów? To samo tyczy się podejrzanych SMS-ów, które docierają do ciebie z obcego źródła. Najważniejsze w takich sytuacjach jest zweryfikowanie od kogo one pochodzą. Choć oczywiście, nie ma co od razu siać paniki. Bowiem zawsze jest możliwość, że z takiego numeru, który na pierwszy rzut oka wydaje nam się obcy dzwoni ktoś kogo doskonale znamy, jednak na przykład ta osoba po prostu zmieniła numer telefonu, z którego dotychczas korzystała. Wtedy przecież warto odebrać, porozmawiać i odnowić kontakt. Co jednak w przypadku, kiedy to po drugiej stronie słuchawki czai się ktoś niebezpieczny, kto chce wykorzystać chwilę naszej nieuwagi i doprowadzić do naszej zguby? W końcu może dzwonić do nas ankieter, który będzie chciał nam zadać pytania i zabrać nasz cenny czas. Może też dzwonić telemarketer, który chce nam sprzedać jakiś trefny produkt, za który zapłacimy naprawdę wysoką cenę. Czy zatem warto jest tracić ważne dla nas rzeczy i ryzykować aż tak bardzo?

Zweryfikuj pochodzenie obcego numeru

Warto zatem dowiedzieć się do kogo należy numer, który nas dręczy i niepokoi. Nie można trwać dłużej w takim stanie. To niedopuszczalne, trzeba po prostu wziąć sprawy w swoje ręce i odszukać osobę, która do nas dzwoni. Wszystko to możliwe jest dzięki skorzystaniu ze strony internetowej adconnect.pl, która działa jako wyszukiwarka obcych numerów telefonów. Bowiem można wiele dowiedzieć się na podstawie tego serwisu. Pierwszą informacją, która może okazać się dla nas przydatna to ocena danego numeru. Zwyczajowo rodzaj numeru telefonu jest zwykle określany jako negatywny lub pozytywny. Numer negatywny jest niebezpieczny, natomiast numer pozytywny raczej nam nie zagraża. Dodatkowo użytkownicy tego portalu dodają tam wiele opinii i komentarzy powiązanych z konkretnym numerem telefonu komórkowego albo stacjonarnego. Znaleźć można tam również opisy dotyczące numerów zagranicznych, które również mogą okazać się bardzo groźne. Dlatego nie zwlekaj już więcej, tylko skorzystaj ze strony adconnect.pl.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytać

fot. Amazonfot. Chivas

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: