Które to najbardziej romantyczne miejsce w Polsce?

19-08-2011, 10:52

Do końca sierpnia można głosować w internetowym plebiscycie na najbardziej romantyczne miejsce w Polsce. W pierwszym etapie plebiscytu udział wzięło ponad trzydzieści tysięcy internautów. Akcję wspierają podróżnicy, sportowcy i gwiazdy.

Sonda
Google+ jest wygodniejszy niż Facebook?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

W finałowej dziesiątce miejsc pretendujących do tytułu „Najbardziej romantycznego miejsca w Polsce” znalazły się: Kazimierz Dolny, sopockie molo i „Monciak”, Ogród Japoński i Wyspa Słodowa we Wrocławiu, Kładka Bernatka w Krakowie, Roztocze i Zwierzyniec, Łagów Lubuski, Zakopane, Rewal, Gdynia Orłowo i Olsztyn.

W akcje zaangażowały się gwiazdy, podróżnicy i sportowcy, którzy zachęcają do głosowania na polecane przez nich miejsca: Roztocze i Zwierzyniec – Dorota Gardias, sopockie molo i „Monciak” – Marek Kamiński, Rewal – Oliwier Janiak, Gdynia Orłowo – Dariusz Michalczewski, Olsztyn – Iwona Pavlović, Zakopane – olimpijscy mistrzowie w wioślarstwie.

>> Czytaj też: 15 finałowych miejsc na wizytówkę w Street View

Konkurs na romantyczne miejsca w Polsce
fot. - Konkurs na romantyczne miejsca w Polsce
Internauci oddali już ponad 30 tys. głosów. Aktualnie w plebiscycie prowadzi Kazimierz Dolny, tuż przed Ogrodem Japońskim i Wyspą Słodową we Wrocławiu oraz Zakopanem. Organizator - Sympatia.pl - uruchomił także konkurs, w którym nagrodą główną jest weekendowy pobyt dla dwóch osób w miejscu, które wygra plebiscyt.

Szczegóły są dostępne na oficjalnej stronie akcji.


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy