KRS dla Firm – pierwszy portal do obsługi korporacyjnej spółek

18-01-2019, 08:27

Zamówisz usługi związane z korporacyjną obsługą spółki z ograniczoną odpowiedzialnością bez wychodzenia z domu.

 

mat partnera

Portal powstał w wyniku wielu rozmów z przedsiębiorcami, którzy wskazywali na potrzebę uproszczenia i usprawnienia obsługi prawnej spółek w taki sposób, by poświęcali możliwie niewiele czasu na kontakt z prawnikiem. Rozumiejąc te problemy KRS dla Firm przeniósł część usług do Internetu. To pierwsze rozwiązanie w Polsce, które umożliwia przedsiębiorcy prosty zakup potrzebnej usługi w sieci.

Głównym celem działalności KRS dla Firm jest stworzenie miejsca dla spółek z o.o., w którym będą mogli zamówić konkretną usługę lub uzyskać profesjonalną pomoc przy optymalizacji spółki. Ponadto, KRS dla Firm to także portal z bieżącymi informacjami dotyczącymi zarządzania spółkami i nadchodzącymi zmianami w prawie dla spółek.

Dla kogo KRS dla Firm?

Przede wszystkim dla prezesów, członków zarządu, ale także dla wspólników spółek. Jest to także idealne miejsce dla osób, które dopiero myślą o założeniu działalności lub chcą zweryfikować, czy aktualna forma działalności jest najbardziej optymalna dla prowadzenia biznesu. Z usług mogą skorzystać również osoby fizyczne prowadzące indywidualną działalność gospodarczą lub spółki cywilne, dla których aktualna forma działalności nie jest już efektywna i bezpieczna.

Co oferuje KRS dla Firm?

Usługi to przede wszystkim obsługa korporacyjna spółek, czyli m.in. założenie spółki, zmiana umowy spółki z o.o., zmiany w strukturze właścicielskiej (sprzedaż udziałów), podwyższenie i obniżenie kapitału zakładowego, przygotowanie zwyczajnego zgromadzenia wspólników. Pomoc znajdą również Ci, którzy potrzebują pomocy w zakresie zmiany formy prowadzenia działalności i przekształcenia w spółki prawa handlowego.

Zalety KRS dla Firm

Portal wyróżnia się na tle innych kancelarii i firm specjalizujących się w doradztwie podmiotom gospodarczym przede wszystkim innowacyjnym podejściem do klienta. Przy prowadzeniu firmy najcenniejszy jest czas, dlatego w przeciwieństwie do tradycyjnej obsługi prawnej niemal wszystkie formalności załatwimy mailowo i telefonicznie. Dzięki temu, to Ty decydujesz kiedy poświęcisz kilka minut na odpowiedź.

Zawsze otrzymasz komplet dokumentów z dokładną i prostą instrukcją. Jeśli okaże się, że są jakiekolwiek obszary, które wymagają Twojej szczególnej uwagi – KRS dla Firm niezwłocznie Cię o tym poinformuje.

Usługi możesz zamówić 24 godziny na dobę, również w weekendy. 

Zamów usługi i sprawdź jak działa na https://krsdlafirm.pl


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag KRS dla firmtag KRStag komunikat firmy
To warto przeczytaćfot. peshkov
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: