Kredyt na auto używane? Proszę bardzo!

26-12-2017, 13:23

W sierpniu 2017 roku średnia cena używanego auta w Polsce wynosiła ponad 24 tys. zł. Z tego powodu kredyt na auto używane cieszy się sporą popularnością, instytucje finansowe zaś prześcigają się w ofertach kredytów samochodowych. Warto przyjrzeć się jednej z nich, oferowanej przez spółki działające w ramach Volkswagen Financial Services.

kredyt na auto lusterko

Kup auto używane w kredycie

Używanego samochodu już od dawna nie trzeba kupować za gotówkę. Można je sfinansować, biorąc  kredyt na auto. Dzięki ofertom dostępnym w ramach Volkswagen Financial Services, zakup auta na kredyt będzie jeszcze bardziej opłacalny. Instytucja finansowa typu captive, bo właśnie takim podmiotem jest VWFS, oferuje bowiem zwykle bardzo korzystne warunki kredytowe i leasingowe na samochody z własnej grupy lub koncernu. Zapewnia także oszczędność czasu, ponieważ formalności są ograniczone do niezbędnych zaświadczeń i dokumentów, a klient może spodziewać się szybkiej decyzji kredytowej.

Kredyt na auto z ubezpieczeniem

Dodatkowym atutem oferty Volkswagen Financial Services są atrakcyjne pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych. W ich skład wchodzą m.in.:

  • OC – ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej,
  • AC – ubezpieczenie autocasco,
  • NNW – ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków,
  • Assistance – pomoc techniczna, informacyjna i medyczna w podróży.

Gdzie szukać kredytu?

Po wybraniu wymarzonego samochodu zwykle należy go obejrzeć, na przykład u dealera. Finansowanie, czyli wybór jak najbardziej opłacanego kredytu, to dopiero dalszy etap. Wiadomo, że Polacy kochają samochody i bez względu na to, jak bardzo racjonalnie wybierają ceny i raty, zawsze na początku w głównej roli występują emocje i pragnienia. Kiedy już klient przechodzi do fazy kredytowania, z pewnością doceni kolejny atut Volkswagen Financial Services – wszystkich formalności kredytowych można dopełnić bezpośrednio u dealera. Decydując się na wizytę w salonie samochodowym, warto więc przygotować się na powrót już własnym – nowym, choć używanym – autem. U dealera można także załatwić wszelkie kwestie związane z ubezpieczeniem komunikacyjnym pojazdu. Warto również zapytać o produkty przedłużające gwarancję auta oraz związane z jego serwisowaniem.

Kredyt na auto bierz w sprawdzonych instytucjach

Volkswagen Financial Services to marka finansowa, w skład której wchodzą spółki oferujące m.in. kredyt samochodowy, leasing i ubezpieczenia, funkcjonujące na polskim rynku już od 20 lat. Głównym celem marki jest finansowanie samochodów marek Grupy Volkswagen: Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA oraz Porsche.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***

Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytać

fot. ODO 24


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Grudzień 2018»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Serwisy specjalne:
Jak czytać DI?
Newsletter

Podaj teraz tylko e-mail!RSS
Copyright © 1998-2018 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.