Krakowski e-biznes dzieli się wiedzą

PATRONAT MEDIALNY 16-03-2012, 19:48

Jeśli myślą Państwo o wejściu na wirtualny rynek, zwiększeniu sprzedaży dzięki kanałowi e-commerce, a może przeniesieniu części procesów biznesowych na internetową platformę B2B - radzimy zapamiętać tę datę. 26 marca nie może Państwa zabraknąć na konferencji Akademii Empathy w Krakowskim Parku Technologicznym. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Założenie jest jedno. Ma królować praktyczna wiedza oparta na solidnym doświadczeniu. Dlatego wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele firm, które pierwsze kroki na e-rynku mają już dawno za sobą. Wśród nich będzie można wysłuchać ekspertów takich marek,  jak eD’ system Poland, DiGi Media Store, Sedlak&Sedlak, Kefirek czy InPost.

krakowski e-biznesPodczas konferencji uczestnicy dowiedzą się m.in. kiedy podjąć decyzję dotyczącą rozwinięcia działalności o sprzedaż w internecie oraz jak radzić sobie z realnymi problemami na wirtualnym rynku. Ponadto będzie można wysłuchać przydatnych w codziennym funkcjonowaniu firmy rad, w tym jakich kompetencji szukać u pracowników odpowiedzialnych za e-commerce, które internetowe narzędzia pomogą w zwiększeniu sprzedaży online, jak budować zaufanie w internecie czy co pozwala na usprawnienie  procesów związanych z księgowością w e-biznesie.

To już kolejna konferencja Akademii Empathy organizowana dla lokalnych przedsiębiorców, działających na wirtualnym rynku. Poprzednie edycje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i pokazały, że takie seminarium to doskonałe miejsce na spotkanie krakowskiego  środowiska biznesu, wymiany doświadczeń, opinii i planów.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Wystarczy zarejestrować się na wydarzenie poprzez formularz na stronie www.akademiaempathy.pl/ebiznes. Partnerami Akademii e-biznesu są KIR S.A oraz Trusted Shops. Patronat nad wydarzeniem objęli: Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego, portal Ecommerce.edu.pl, Marketing przy kawie, DeCommerce.pl, Erp-view.pl, KrakówIT, Webshake.tv oraz Dziennik Internautów.

Najnowsze wiadomości dotyczące seminarium można znaleźć na stronie www.akademiaempathy.pl. Serdecznie zapraszamy!

Akademia e-biznesu, czyli jak przedsiębiorcy radzą sobie w internecie, 26 marca, Krakowski Park Technologiczny (al. Jana Pawła II 41L)


Następny artykuł » zamknij

Netia AD 2012

  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Styczeń 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031