Kotły CO - inwestycja w zdrowie rodziny i środowiska

13-03-2017, 17:07

Gospodarstwa domowe w Polsce od lat generują niezwykle pokaźną ilość zanieczyszczeń, ze względu na stosowanie przestarzałych i niezgodnych z normami środowiskowymi technologii. Ponadto głównym materiałem opałowym w większości domów wciąż pozostaje węgiel, którego spalanie przyczynia się do znaczącego wzrostu skażenia środowiska.

Wydzielany w procesie spalania tlenek węgla czy siarki to tyko jedne z nielicznych zanieczyszczeń na co dzień wchłanianych przez organizm człowieka razem z powietrzem. Wszechobecny smog nie tylko utrudnia funkcjonowanie i równowagę w środowisku lokalnym, przyczynia się przede wszystkim do zatruć i śmierci w wyniku zatrucia.

Regularne przyjmowanie substancji powstających w procesie spalania materiałów opałowych drogami oddechowymi skraca długość życia, osłabiając układ immunologiczny i blokując receptory zmysłów. Osłabia percepcję, zaburzając pracę układu oddechowego i nerwowego. Niszczy środowisko, a razem ze środowiskiem ludzi. Istnieje sposób na to, aby zadbać o jakość życia, jakość środowiska lokalnego oraz bezpieczeństwo rodziny i najbliższych.

Kotły CO i Piece CO stworzone z myślą o bezpiecznym domu

Spalanie większości paliw gwarantujących zaspokojenie potrzeb energetycznych przykładowego domu jednorodzinnego prowadzi do wydzielania się szkodliwych substancji, unoszących się przede wszystkim w lokalnym środowisku danego gospodarstwa. Używają kotłów i pieców CO nieprzystosowanych ekologicznie prowadzi do znaczącego zniszczenia w najbliższym otoczeniu domu. Zatruciu ulega nie tylko otaczające gospodarstwo domowe powietrze - skażona zostaje gleba, wody powierzchniowe oraz inne elementy systemu środowiskowego. Degradacja najbliższego środowiska uniemożliwia mu regenerację, a człowiekowi możliwość czerpania siły i witalności z darów naturalnych. Sad jabłkowy w gospodarstwie domowym, które używa pieców generujących wysokie stężenie zanieczyszczeń nigdy nie będzie zdrowym sadem -owoce tych drzew są skażone szkodliwymi substancjami, które z powietrza dostały się do gleby, a następnie do drzewa i jego owoców. Używanie ekologicznych kotłów i pieców CO nie tylko zmniejsza ogólny poziom smogu, poprawiając tzw, "wskaźniki krajowe" - to przede wszystkim doskonała inwestycja w zdrowie i bezpieczeństwo rodziny.

Kotły CO idealne do każdego domu

Wysoka jakość wykonania produktów oferowanych do spalania węgla kamiennego i innych materiałów opałowych, podobnie jak precyzja i zastosowanie najbardziej innowacyjnych rozwiązań sprawiają, że wydzielane w procesie spalania szkodliwe substancje są neutralizowane i nie przedostają się do środowiska naturalnego w sposób przyczyniający się do wzrostu ryzyka skażenia otoczenia.

Współczesny dom to przede wszystkim dom ekologiczny, przy czym ekologią nie jest "ochrona środowiska" a dbałość o to, by wykorzystywać posiadane możliwości racjonalnie. Nowoczesny kocioł czy piec CO eliminuje ryzyko zatrucia środowiska najbliższego do 0, zapewniając bezpieczeństwo całej rodzinie. To rozwiązanie, które pomaga również dbać o jakość spożywanych warzyw i owoców - zdrowe jabłka to jabłka rosnące w środowisku niezanieczyszczonym.

Konsultacja: www.kotly-witkowski.pl


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag piece COtag kotły CO
To warto przeczytać
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Lipiec 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Serwisy specjalne: