Konsolowa liga Live League rusza w listopadzie (wideo)

03-09-2010, 14:25

Podczas letniego zlotu posiadaczy konsoli Xbox 360 - Xbox Fun Day 2010 - zespół Cybersport wraz z organizatorami imprezy oficjalnie ogłosili start pierwszej w Polsce konsolowej ligi. Łączna pula nagród wynosi 72 tys. złotych.

Już w listopadzie tego roku za pomocą wprowadzanej przez firmę Microsoft usługi Xbox Live rozpoczną się pierwsze wirtualne pojedynki graczy z całego kraju, którzy będą rywalizować ze sobą o nagrody pieniężne.

>> Czytaj też: Wymieniaj gry z Gametrade

Sonda
Grasz na Xbox 360?
  • Tak
  • Nie
  • Nie gram na konsolach
wyniki  komentarze

Live League ma być jedną z wielu atrakcji związanych z wprowadzeniem do Polski usługi Xbox Live. Specjalnie utworzona platforma prowadzona przez zespół Cybersport pozwoli graczom z całego kraju wziąć udział w comiesięcznych turniejach gier przeznaczonych na konsolę Xbox 360.

Pierwszym tytułem, w który uczestnicy ligi będą mogli się zmierzyć, będzie dynamiczna strzelanka Halo Reach. Natomiast w grudniu miłośnicy wirtualnej rozrywki będą mogli spróbować swoich sił w produkcji Assassin's Creed Brotherhood. W każdym miesiącu uczestnicy konsolowej ligi będą mogli wygrać nagrody pieniężne, których łączna wartość w ciągu roku wyniesie 72 tys. złotych.

>> Czytaj też: Rozgrywki z nagrodami dla miłośników Counter-Strike’a 1.6

Więcej informacji odnośnie platformy Live League można znaleźć w materiale filmowym z sobotniej prezentacji Xbox Fun Day 2010:


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy