Konkurs dla czytelników Dziennika Internautów

PATRONAT MEDIALNY 13-09-2011, 14:14

Sytuacje stresowe mogą dopaść każdego z nas. Gdy nie da się ich uniknąć, można spróbować zneutralizować ich destrukcyjny wpływ. Jak? Na przykład korzystając z kursów online, szczególnie że już dziś ogłaszamy konkurs, w którym aż 100 naszych czytelników wygra dostęp do szkolenia "Zarządzanie stresem" ufundowanego przez netAkademia.pl.

netAkademia.plStres stanowi biologiczną odpowiedź organizmu na stawiane mu wymagania: psychiczne, fizyczne czy fizjologiczne. Krótkotrwały jest mobilizujący, pobudza, wyostrza zmysły, a także poprawia koncentrację i zwiększa wydajność. Niemniej skutki długotrwałego stresu mogą doprowadzić do zaburzeń w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu. Podwyższone tętno, kołatanie serca, nadmierne pocenie się, przyśpieszony oddech, bezsenność czy gorsza koncentracja - to tylko niektóre jego konsekwencje. Dlatego jest to zjawisko, które można, a nawet trzeba zminimalizować.

Jeżeli naturalne metody zawodzą, na pomoc przychodzą specjaliści. Ponieważ zarządzania stresem, jak wielu innych umiejętności, można się po prostu nauczyć. Do dyspozycji pozostają trenerzy, coacherzy oferujący szkolenia tradycyjne. Można także wybrać tańszą i szybszą metodę, jaką jest udział w profesjonalnych kursach online w systemie e-learningu.

UWAGA konkurs

Teraz 100 naszych czytelników ma szansę zdobyć dostęp do kursu online "Zarządzanie stresem" o wartości ok. 400 zł. Jak wziąć udział w zabawie?

Bazując na artykule "Zarządzanie stresem" dostępnym na www.netakademia.pl, należy odpowiedzieć na pytanie:

Jaki jest wasz sposób na radzenie sobie w stresowych sytuacjach?

Odpowiedzi należy nadsyłać do 18.09.2011 na adres biuro@netakademia.pl, w temacie maila wpisując "konkurs z Dziennikiem Internautów". Autorzy najciekawszych stu odpowiedzi otrzymają nagrody w postaci darmowego kursu online "Zarządzanie stresem".

Kursy dostępne są na stronie www.netakademia.pl, ich odbycie kończy się sprawdzianem oraz otrzymaniem certyfikatu w przypadku pozytywnego zaliczenia.

 

Źródło: netAkademia.pl (projekt finansowany ze środków unijnych)


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy