Koniec monopolu w odbitkach przez Internet

informacja prasowa 27-08-2012, 19:44

Kończące się wakacje owocują milionami wspomnień uwiecznionych na fotografiach. Jest to okres, kiedy branża usług fotograficznych zarabia najwięcej. Odbitki, fotoksiążki, fotokubki to produkty najczęściej zamawiane przez internautów.

Niewątpliwie w dobie nieustannego braku czasu, rosnących cen paliw, zdjęć z popularnych cyfrówek, prym wiodą portale oferujące przesyłanie zdjęć online. Koszt zaprojektowania aplikacji dostosowanej do potrzeb zakładu fotograficznego może niejednokrotnie przekroczyć budżet, jaki fotograf wydał na jego wyposażenie.

Odpowiedzią na ten stan rzeczy stała się przystępna cenowo platforma Webphoto.pl, dostosowana do potrzeb fotografów, umożliwiająca klientom przesyłanie zdjęć online, działająca natychmiast po instalacji na wybranym pakiecie hostingowym. Dzięki niej każdy fotograf może otworzyć nowy kanał sprzedaży internetowej, a swoją stronę firmową poszerzyć o profesjonalny system przyjmowania i realizacji zleceń fotousług. To wszystko bez opłat abonamentowych przy darmowych aktualizacjach nowych funkcjonalności przez okres 12 miesięcy.

Webphoto.pl

Dzięki platformie Webphoto.pl, każdy fotograf może konkurować na równi z największymi liderami rynku w branży usług fotograficznych, a system mailingu wdrożony w platformie umożliwia bezproblemową komunikację z klientem końcowym, jednocześnie sukcesywnie tworząc ich bazę.

Wbudowany system zarządzania treścią pozwala na prostą i przede wszystkim szybką aktualizację zawartości strony WWW, jak również reakcję na wydarzenia poprzez organizację promocji w wybranym okresie czasowym czy też prowadzenie bloga firmowego. Wielopoziomowy cennik gwarantuje konkurencyjność oferty fotografa, uzależnia cenę odbitek od ich zamawianej ilości. Nie zapomniano również o punktach kolektorskich umożliwiających odbiór zdjęć poprzez klienta osobiście w dowolnym punkcie.

Pomyślano również o bezpieczeństwie w przyjmowaniu i realizacji zleceń, gdzie wielopoziomowy dostęp do panelu administracyjnego umożliwia podział pracy na poszczególnych pracowników. Dla przedsiębiorców niemających własnej strony przygotowano "skórki", które stworzą własną WWW zoptymalizowaną pod kątem pozycjonowania z jednoczesną integracją platformy do przyjmowania i realizacji fotousług.

Możliwość udostępniania zdjęć w celu zamówienia ich przez klientów rozszerza zastosowanie platformy Webphoto.pl, skierowaną do fotografów amatorów pragnących zarabiać na dystrybucji własnych zdjęć.

Webphoto.pl***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy