Konferencja SQL Day Lite - dziś ostatni dzień rejestracji

PATRONAT MEDIALNY 08-11-2013, 15:36

Zbliża się druga w tym roku konferencja społecznościowa Polskiego Stowarzyszenia Użytkowników SQL Server (PLSSUG). Najwyższy poziom zapewnią znani i doświadczeni prelegenci, którzy zaprezentują nowe funkcje oraz utrwalone praktyki w pracy z serwerami bazodanowymi.

Sopot kojarzy się z szumem morza, krzykiem mew, świeżym powietrzem, najdłuższym europejskim molo, świetnymi hotelami. Od listopada 2013 r. użytkownicy MS SQL Servera będą kojarzyć Sopot z jeszcze jedną atrakcją, mianowicie z konferencją SQLDay Lite. Impreza oparta będzie na sprawdzonej formule wrocławskiej konferencji SQLDay, organizowanej przez ten sam zespół.

Obserwując nieustannie rosnące zapotrzebowanie na wiedzę wśród sympatyków i użytkowników SQL Servera, organizatorzy uznali, iż wiosenna konferencja SQLDay, rokrocznie organizowana w stolicy Dolnego Śląska, jest niewystarczająca. Jesienna konferencja SQLDay Lite 2013 odbędzie się nad morzem.

Trójmiejska konferencja potrwa dwa dni. Pierwszy z nich zapełnią sesje całodzienne (pre-conf), a drugi — kilka godzinnych prelekcji prowadzonych przez wysokiej klasy specjalistów bazodanowych. Wiedzą podzielą się z nami doświadczeni prelegenci występujący na wielu krajowych i zagranicznych sympozjach, między innymi Maciej Pilecki, Grzegorz Stolecki, Bartłomiej Graczyk czy Łukasz Grala. Tematyka z pewnością obejmie nowości wyłaniającego się z deweloperskich czeluści SQL Servera 2014, ale oczywiście nie zabraknie też pełnowymiarowych aspektów pracy z wersjami obecnymi na naszych produkcyjnych serwerach.

Udział we właściwej konferencji (dzień drugi) jest bezpłatny, natomiast wstęp na sesje całodzienne (dzień pierwszy) będzie możliwy po uiszczeniu opłaty rejestracyjnej. Pełna lista sesji oraz informacje nt. opłaty rejestracyjnej zostaną wkrótce ogłoszone. Jesteśmy przekonani, że nowe wydanie sprawdzonej już imprezy spotka się z ciepłym przyjęciem i licznym udziałem naszej SQL-owej społeczności.

Rejestracja tylko do 8 listopada: conference.plssug.org.pl

Miejsce: Hotel Mera Spa, ul. Bitwy pod Płowcami 59, Sopot

Data: 15.XI.2013 r. (sesje całodzienne) i 16.XI.2013 r. (sesje konferencyjne).


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy