Konferencja: Alternatywne metody finansowania i inwestowania w rozwój MŚP

20-01-2011, 00:36

3 i 4 lutego 2011 r. w Lesznie odbędzie się seminarium kierowane do inwestorów i kadry zarządzającej przedsiębiorstw. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z alternatywnymi metodami finansowania i inwestowania w rozwój przedsiębiorstw sektora MŚP. Koszt uczestnictwa jest pokrywany z funduszy unijnych.

Prelekcje poprowadzą specjaliści z Grupy Trinity, eksperci w zakresie pozyskania kapitału, doradztwa strategicznego i prawnego, a także przedstawiciele GPW i Firmy Doradczej KPMG.

Organizator zapewnia, że szeroki zakres omawianych zagadnień, przykłady praktyczne oraz możliwość bezpośredniej rozmowy z prowadzącymi dostarczą słuchaczom wiedzy przydatnej do podejmowania decyzji w obszarze zarządzania kapitałem.

Konferencja jest poświęcona kilku obszarom tematycznym:

  • polski rynek kapitałowy: zasady funkcjonowania i proces debiutu na NewConnect oraz parkiecie głównym GPW, organizacja obrotu na rynku obligacji Catalyst,
  • inwestor prywatny: negocjacje i umowa inwestycyjna, due diligence,
  • inne źródła kapitału dla przedsiębiorstw: dotacje unijne, instytucje otoczenia biznesu, sieci aniołów biznesu, fundusze private equity / venture capital,
  • fuzje i przejęcia: kupno/sprzedaż spółki, wycena przedsiębiorstwa, restrukturyzacja.

Konferencja odbędzie się 3 i 4 lutego 2011 r. w Lesznie, w hotelu Wieniawa. Koszt uczestnictwa w konferencji pokrywany jest w pełni z funduszy unijnych.

Rejestracja na konferencję jest obowiązkowa.

Szczegółowy harmonogram i zgłoszenia na stronie tcbn.pl

Trinity Capital Business Network to projekt realizowany poprzez serię ponad 120 konferencji i warsztatów, poświęconych tematyce prywatnych inwestycji oraz sposobów pozyskiwania finansowania. W ramach projektu funkcjonuje także platforma internetowa www.tcbn.pl, zawierająca bazę wiedzy oraz umożliwiająca zgłoszenie projektu / biznesu poszukującego finansowania.


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Lipiec 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031