Komputronik zatrudnia wirtualnego doradcę i ogłasza konkurs

03-09-2010, 14:58

Komputronik stworzył wirtualny dom oraz wirtualnego doradcę dla użytkowników nowoczesnych technologii. To element jednej z największych na polskim rynku IT kampanii promocyjnych pod hasłem "Komputronik - Mistrzowie Doradztwa", która potrwa do 10 października br. Goście nowego serwisu mogą wziąć udział w konkursie, w którym wartość głównej wygranej wynosi 50 tys. zł.

Nowy serwis internetowy wpisuje się w strategiczne plany Komputronik SA na najbliższe lata. Sieć salonów Komputronik, która według Dive-AdHoc w maju tego roku została uznana za najlepszą w Polsce, chce w ten sposób utrzymać pozycję lidera w specjalistycznej obsłudze klientów.

Na początku sierpnia br. Komputronik zaprezentował swój pierwszy wirtualny salon komputerowy, gdzie za pośrednictwem strony WWW można odbyć spacer i przeglądać witryny sklepowe.

>> Czytaj też: Wirtualny doradca całkiem zastąpi handlowca?

Sonda
Jak ci się podoba Nowoczesny Dom Komputronik?
  • Bardzo dobre rozwiązanie
  • Potrzebuję szybkich zakupów, a nie porad
  • Takie rozwiązanie nie osiągnie sukcesu
wyniki  komentarze

- Idea wirtualnego doradcy to element całościowej strategii Komputronik SA, która zakłada koncentrację na doradztwie oraz usługach, a nie jedynie sprzedaży sprzętu IT i elektroniki użytkowej. (…) Jesteśmy przekonani, że w ten sposób utrzymamy czołową pozycję na rosnącym rynku e-sprzedaży w Polsce. Tym bardziej, że z badań rynkowych, do których mamy dostęp, wynika, że dla klientów kupujących w sieci coraz większą wagę odgrywa zaufanie do e-sklepu i sposób obsługi - mówi Maciej Piotrowski, Wicedyrektor Marketingu Komputronik SA.

W serwisie internetowym Twój Doradca Komputronik na użytkowników nowoczesnych technologii czeka e-doradca Artur, który oprowadza ich po Nowoczesnym Domu Komputronik. Wraz z nim goście serwisu odwiedzają salon, kuchnię, domowe biuro, pokój dla dzieci, a nawet łazienkę i garaż. W każdym z pomieszczeń znajduje się typowy sprzęt komputerowy, elektronika użytkowa, a także produkty RTV oraz AGD. Na żądanie Artur omawia m.in. różnice pomiędzy różnymi typami telewizorów, doradza w doborze komputera czy nawigacji i stara się przybliżyć użytkownikom elektroniki te kwestie technologiczne, które mogą sprawiać kłopot w dobie coraz szybszego rozwoju rynku.

Salon w Nowoczesnym Domu Komputronik
fot. - Salon w Nowoczesnym Domu Komputronik
Serwis Twój Doradca Komputronik wyposażono w konfigurator sprzętu w czterech różnych kategoriach: Komputery, RTV, AGD i Mobilne. Użytkownik wybiera interesującą go grupę, a po odpowiedzi na kluczowe pytania otrzymuje listę produktów, które najlepiej odpowiadają jego oczekiwaniom i potrzebom. Wybór dokonywany jest spośród ponad 20 tys. produktów. Po znalezieniu idealnego sprzętu dla siebie klient może wydrukować jego specyfikację i udać się z nią do najbliższego salonu Komputronik lub dokonać zakupu w Komputronik.pl.

>> Czytaj też: Wirtualny spacer po Pompejach

Każdy gość serwisu Twój Doradca Komputronik, który w okresie od 30 sierpnia do 10 października zrobi zakupy za minimum 50 zł brutto, ma szansę wygrać sprzęt o wartości 50 tys. zł. Klient sam może wybrać rodzaj nagrody, dobierając swój wymarzony sprzęt w Nowoczesnym Domu Komputronik z pomocą wirtualnego doradcy. Warunkiem uczestnictwa jest wskazanie niecodziennej czynności, w której użytkownik czuje się mistrzem.

Komputronik SA będzie sprawdzał, czy uczestnik konkursu rzeczywiście posiada wskazaną przez siebie umiejętność. Szczegółowe informacje na temat konkursu zamieszczono na stronie: www.komputronik.pl/doradca


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Lipiec 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031