Komfortowe badanie noworodków z wykorzystaniem bilirubinometru

12-02-2019, 00:12

Bilirubinometr to nie tylko możliwość precyzyjnego zbadania poziomu stężenia bilirubiny w organizmie noworodka, ale też gwarancja komfortu i możliwość otrzymania wyników zaledwie po jednej sekundzie.

mat partnera

  1. Jak działa bilirubinometr?
  2. Zalety związane ze stosowaniem bilirubinometru

Nic więc dziwnego, że coraz więcej szpitali oraz szkół rodzenia decyduje się na zakup takiego sprzętu medycznego.

Jak działa bilirubinometr?

W przeciwieństwie do tradycyjnych metod mierzenia stężenia bilirubiny, badanie bilirubinometrem nie wymaga nakłuwania skóry ani pobierania krwi. Dzięki temu całkowicie eliminuje ryzyko zakażenia. Dodatkowo badanie jest bezbolesne, co ogranicza stres dziecka oraz jego rodziców. Po uruchomieniu przyrządu wystarczy przyłożyć go do skóry noworodka i na wyświetlaczu od razu pojawi się wynik badania. Jest to więc nowoczesny i całkowicie bezpieczny sprzęt, który jednocześnie charakteryzuje się wysoką dokładnością. Korzystanie z niego nie wymaga specjalistycznej wiedzy, dzięki czemu badanie może być wykonywane nawet w domowych warunkach. Jeszcze do niedawna ceny takiego wyposażenia jak bilirubinometr były na tyle wysokie, że wiele placówek rezygnowało z ich zakupu. Obecnie jednak można go zamówić za niewielkie pieniądze, czego najlepszym przykładem jest oferta popularnego dostawcy sprzętu medycznego, z którą można zapoznać się pod adresem https://cito-sklep.pl/bilirubinometr/49-bilirubinometr-mbj20.html i w razie potrzeby uzyskać dodatkowe informacje od sprzedawcy.

Zalety związane ze stosowaniem bilirubinometru

Precyzyjna kontrola poziomu bilirubiny, błyskawiczny wynik pomiaru (i to nie tylko w warunkach szpitalnych) oraz przystępna cena to największe zalety wspomnianego rozwiązania. Oprócz szpitali miernik bilirubiny zamawiany jest między innymi przez placówki opieki zdrowotnej oraz szkoły rodzenia. Zamawiając go we wspomnianym sklepie, klienci mogą liczyć nie tylko na promocyjną cenę, ale również darmową dostawę i błyskawiczny serwis. Obejmuje on zarówno mierniki objęte gwarancją producenta jak i te urządzenia, które maja już swoje lata. O tym, że jest to dobry zakup najlepiej świadczą pozytywne opinie zadowolonych klientów - każdy z nich przyznaje, że trudno o sensowną alternatywę dla tego miernika, szczególnie jeżeli uwzględni się prostą obsługę, dokładność pomiarów i niewielkie wymiary. Ze szczegółowymi informacjami na temat opisywanego bilirubinometru można się zapoznać na stronie sprzedawcy, gdzie dostępne są również inne przydatne sprzęty medyczne oferowane po bardzo korzystnych cenach.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag zdrowietag komunikat firmytag bilirubinometr
To warto przeczytać

fot. Chce.tofot. spiber.deRSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Październik 2019»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Serwisy specjalne: