Komentarze:

 • ~Petrus

  Tanie państwo ... tylko dlaczego ja mam za to płacić?

  ok. tylko kto pokryje straty jakie ponoszą "Oni" w Afganistanie,uprawy "marychy" szlag trafia przez tych "onych".Inni "oni" mogliby na "trawce kasę zarobić,ale walka z ogólnonarodowym terroryzmem,jest ważniejsza (mocniejsza kasa,przebija słabszą).A głupcy ufają i płacą! :p

  09-05-2012, 08:36

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~xxx

  Śmieliście się z "małpek" Kaczyńskiego za 30 tyś zł to macie to co macie. Ale co tam, za 4 lata zagłosujemy znowu na Donka, prawda?

  Tanie państwo ... tylko dlaczego ja mam za to płacić?

  P.S.
  Brakuje mi tu klasycznego komentarza - "a za Kaczyńskiego to byłoby jeszcze drożej!"

  08-05-2012, 23:03

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Petrus

  http://www.filmy-dokumentalne.pl/cyfrowe-pokolenie-cala-prawda-o-przeciazeniu-informacja/

  bez komentarza ;)

  08-05-2012, 21:54

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~AntyUSA

  Czemu sie dziwic ze tak jest. Ustawa o przetargach publicznych mowi, ze wiekszosc punktow daje sie za ... CENE. Kazdy marketingowiec to wie.
  Dlatego ceny winduja w gore i wygrywa ten, kto przegial jak najmniej. Nawet za prosta joomle bierze sie pareset tysiecy. Tak jest wszedzie. Inna sprawa to "jakosc informatykow" danego urzedu. Wiekszosc to niestety goscie, ktorzy robia cos innego niz praca. Gielda, gry itp. Ilez to serwerow zostalo shakowanych bo system byl dawno temu instalowany, nieaktualizowany bo po co... dziala to po co to zmieniac. Druga rzecz to jakosc kodow. Wygrywajaca firma ustawia sie pod cene a nie pod zabezpieczenia. Cos tam ABW sobie chce, ale ciezko to wyegzekwowac bo warunki przetargu byly takie jak byly i ktos to podpisal.

  Ja tez mialem doczynienia z urzedem panstwowym. Wygralem przerag. Ceny podac nie moge bo sa pewne zapisy. Serwer musialem podstawic sam, bo informatycy w tym urzedzie nie potrafili ustawic tego co chcialem. Ledwo DNS umieli przekierowac.
  A po zwykle roku kolejna zabawa w kolejny przetarg.......

  08-05-2012, 20:45

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~zębaty

  mógłbyś nam określić wzrost w sferze budżetowej (chodzi i zatrudnienie ludzi o różnych czasem ciekawych kwalifikacjach) w stosunku do rzędów w innych krajach UE np.Niemiec ;). Żartowałem!
  taki rząd (gabinet rady ministrów z zapleczem) można w Naszym biednym Kraju stworzyć bardzo łatwo,wystarczy łapanka przy budce z piwem!
  ps.trzeba mieć dużo samozaparcia żeby słuchać
  biadolenia nim.Rostkowskiego wraz z min.Sikorką że o prezesie nie wspomnę!

  08-05-2012, 19:08

  Odpowiedz
  odpowiedz