Komentarze:

comments powered by Disqus

Komentarze archiwalne:

 • ~dziad

  Przecież to jasne że nie jesteśmy sami we wszechświecie. Wystarczy uświadomić sobie jak ogromny jest kosmos. Fakt zaistnienia życia tylko na jednej planecie i w dodatku mikroskopijnej jest równie nieprawdopodobny jak wygrana Najmana z Koksem :) Tam po prostu musi być życie.

  02-05-2012, 22:42

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~G.K.

  "W nadchodzących tygodniach grupa ma zamiar ujawnić dowody na to, że pozaziemskie istoty odwiedzały naszą planetę już od ponad 100 lat."

  Łał, od ponad 100 lat. A Ziemia istnieje 4,5 mld lat. Nie spieszno UFOkom było do odwiedzenia naszej planety :)

  02-05-2012, 23:11

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~anonim

  Anonymous niedługo ujawni, że to oni są tymi kosmitami.

  03-05-2012, 00:25

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~WOŁACZ

  Ale jaką prawdę? Że tak naprawdę UFO to manifestacje demonów począwszy od 2 wojny światowej, takiej prawdy że to demony komunikują się z ludźmi i podsuwają im najdziksze myśli to że Hitler byłzwykłym okultystą wypełniającym misję lucyfera? i to że anonymous to zwyczajny antychryst który ugłaska tych kosmicznych przybyszów inaczej demonów jako zbawicieli świata? No to gratulacje, wolę już ujawnienie bardziej skrywanej prawdy przed ludźmi jaką jest niebłagalne przyjście najsprawiedliwszego rządu na ziemi jakim jest Królestwo Boże. Pozdrawiam i życzę roztropności i dużo mądrości. ;)

  03-05-2012, 00:49

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Malkontent

  @WOŁACZ:
  Po twoim tekście widać, że wyprali ci mózg w kościele.

  03-05-2012, 10:25

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Muzyk

  UFO to bzdury... słuchałem niejednego Ufologa, nawet poznałem Vehikuły, Naczynia, czy jak kolwiek nazywają się ci przez których kosmici pierdolą o globalnym ociepleniu i ekologii.
  wczoraj nawet widziałem dokument w którym jakaś grupa ufologów udowadniała że NEW AGE to aagenda złych kosmitów... kiedyś inni twierdzili że Szarzy są dobrzy, reptilianie źli... Chuja idzie z nimi dostać. raz nie lecieliśmy w kosmos, innym razem mamy tajne bazy na marsie i za jowiszem, jeszcze innym razem kosmici nami sterują przez całą historie... niech się ogarną, to będe z nimi gadał...

  03-05-2012, 10:33

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Yo-

  Czyżby Anonymous stało się (może było od dawna) narzędziem w rękach Iluminatów do szerzenia swoich "mądrości", bo tego typu komunikaty na to wskazują.

  03-05-2012, 12:48

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Ryś

  TO WLASNIE ILUMINACI SWIATOWY RZAD BLOKUJE NAM KONTAKT Z INNYMI CYWILIZACJAMI ALE TO SIE ZMIENI SA BOJKOTOWANI I NISZCZENI PRZEZ GALAKTYCZNA WSPOLNOTE A I MY SAMIPOWINISMY DAC IM ODPOR JESLI NIE CHCEMY SKONCZYC NA PERYFERIACH GALAKTYKI RAZEM Z CYWILIZACJAMI O UMYSLE NA POZIOMIE AMEBY.

  03-05-2012, 16:03

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Konrad Okta

  Wołacz to posrany sekciarz, świadek jehowy. Oni tam mają najebane na punkcie demonów i kurestwa bożego.

  03-05-2012, 23:54

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Moneetor
  [w odpowiedzi dla: ~Konrad Okta]

  Powiedział inny sekciarz, który nawet nie pogadał z żadnym świadkiem Jehowy, bo boi się, że straci wiarę.

  04-05-2012, 09:16

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • Moneetor
  m
  Użytkownik DI Moneetor (6)
  [w odpowiedzi dla: ~Muzyk]

  Muzyk przestań mieszać zielonych lewaków z ufologami, bo to aż niedorzeczne się robi.

  04-05-2012, 09:20

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Gość

  Co do UFO to taka bardzo szkodliwa bajka ... to co nazywamy pojazdami kosmicznymi to nic innego jak technologia Wiktor'a Schauberger'a http://pl.wi(...)auberger rozwijana w tajemnicy przez III rzeszę na czele z potężnym okultystą Adolfem Hitlerem. Badania na temat tej technologii przeniosły się do USA (wraz z naukowcami pracującymi najpierw dla Hitlera potem zaś dla Stanów Zjednoczonych). "Dziwnym" trafem od tamtego momentu nastąpił nagły bum na ufo i medialne kłamstwa że to technologia istot pozaziemskich. POLECAM: http://www.green(...)bia.html jest wiele artykułów oraz materiałów wideo na temat UFO oszustwa, spora większość to niestety w wersji ang - ale warto szukać !!

  04-05-2012, 12:30

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Anonymous

  Anoni mogą zniszczyć FB tylko jeśli zabierze się za to "rdzeń" Anonów a nie jakieś grupki satelickie bez większej wiedzy. Co do do rdzenia to jestem w stanie uwierzyć że mogą posiadać takowe informacje jeśli wikileaks mogło dostać tak dużo informacji to czemu by nie anoni? czekam z niecierpliwością ( nie mniej wiadome że nie jesteśmy sami tylko kretyn myśli że w tylu milionach galaktyk jesteśmy sami)

  04-05-2012, 16:03

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Kondzio

  @Moneetor: akurat świadków jahwe prześwietliłem na wylot: znam obrzędy, fanatyzm, historię a szczególnie te bzdety związane z ich historią dotycząca paruzji. Nałykali się proroczych twierdzeń Teza Russela, że niby w chytrus nadejdzie 1914, 1979 itd. wszędzie widzą demony i siły nieczyste. Sekciarstwo i tyle na temat. Dla informacji: nie jestem zrzeszony, chociaż dla ciebie mogę być nawet wyznawcą apokryfów i tak znajdziesz jakąś etykietkę. Bo tacy muszą mieć etykietkę i wytłumaczenie na wszystko.

  04-05-2012, 21:58

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~prof. Schrauczko

  lepiej by się włamali do archiwum wywiadu sowieckiego lub angielskiego by przedstawić informację dotyczącą śmierci generała Sikorskiego. Ja już moje dzieci odtajnienia akt nie dożyję

  04-05-2012, 22:03

  Odpowiedz
  odpowiedz