Komentarze:

 • ~Irek

  @b.ojciec piractwa nie popiera kazdy "moralnie", nic poza tym. Jestem pewny ze kazdy chociaz raz pobral plik mp3, gre czy program. Ja sie do tego oficialnie przyznaje. Ale ale... ma to plusy bo np dzieki temu pobieglem po oryginalna gre. A pobieralem tylko po to by sprawdzic czy na moim PC odpali ta gierka, bo juz nie nowy sprzet posiadam... Te wszystkie nakazy, zakazy, prowadza do niczego innego jak cenzury.

  22-03-2012, 11:20

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~b.ojciec

  Taaak. Gdyby tyle determinacji, energii i pieniędzy poświęcono na walkę z prawdziwą przestępczością, również w Sieci, byłaby ona znacznie, znacznie mniejsza. Cóż, za ściganiem np. zabójców czy złodziei kont bankowych stoją tylko bezpośrednio poszkodowani, zwykle nie miliarderzy.

  21-03-2012, 12:27

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Irek

  Amerykance weźcie sie lepiej za pedofilie w internecie, pornografie dziecięcą. Maszynka do robienia pieniędzy w postaci koncernów, nie zbiednieje. Jak czytam te brednie, jak to wszem i wobec, cyber templariusze, przejeli sie lamaniem prawa, to mnie bierze na wymioty. Paradoksem jest że tam gdzie naprawdę prawo się łamie, oczy się przymyka. Powód bardzo prosty, nie ma tu mowy o pieniądzach.

  21-03-2012, 01:02

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~lentil

  USA chroni swoja głowna galex przemyslu za wszelka cene.

  20-03-2012, 20:43

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • rebecca2001
  k
  Użytkownik DI rebecca2001 (123)

  ..."Właściciel domeny nie jest w żaden sposób ostrzegany przed przejęciem i nie bardzo wiadomo, czy może się od tego odwołać."...

  :) ...NIE MA PRAWA !!! ... w przypadku "błędu w sztuce" [czytaj:nieuczciwej konkurencji] trzeba zapłacic odszkodowanie ... i też nie bardzo wiadomo kto miałby zapłacić ... donoszący? ;)

  20-03-2012, 19:58

  Odpowiedz
  odpowiedz

RSS  
RSS