Komentarze:

 • ~Henry
  [w odpowiedzi dla: ~Robert ]

  Gdyby o ludziach swiadczyly stopnie naukowe, to na uczelniach rezydowaliby sami madrzy, rozsadni i inteligentni ludzie, a tak NIE JEST ...
  No chyba, ze piszesz o innym kraju, ewentualnie nie miales okazji zetknac sie ze "spolecznoscia akademicka", jak to sie ladnie dzisiaj nazywa.
  Donald T. jest przegrany politycznie z powodu buty, bezmyslnosci, przepychania kolanem zlych rzeczy po dwakroc w ciagu dwoch lat.
  Ludzi takich jak on w kraju jest wiele, nie ma to nic wspolnego z wyksztalceniem, pochodzeniem, etc.

  07-02-2012, 08:35

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Henry

  Tez mi debata ... Premier Donald T. jest w oczach bardzo, bardzo wielu ludzi skonczony politycznie ...
  W przyszlych wyborach bedzie musial sie sklonowac i glosowac na samego siebie, gdyz ludzie go oleja.
  Chcialbym pominac inwektywy, wiec nie bede ciagnal juz tego watku.

  Co do zglaszanego wymagania posiadania wtyczki Silverlight ... to jest jakis kompletny absurd. Debata publiczna, otwarta, internetowa, a tu zonk - wlasnosciowy, zamkniety plugin dostepny na JEDNA platforme systemowa [na linuksie MONO dziala jak ... nie dziala. Nie wiem, czy jest wtyczka na OSX].
  Trzeba bylo od razu zrobic cala strone we flashu, aby ZWIEKSZYC DOSTEPNOSC.

  Co do samej ACTA - NIE UFAM komus, kto drugi raz pod rzad w ciagu dwoch lat probuje wcisnac ograniczenia na internet pod pozorem X, Y, Z, itd.

  07-02-2012, 08:31

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~george
  [w odpowiedzi dla: ~Knebel Wolności]

  Wcale bym się nie zdziwił, gdyby prewencyjnie zaczęto aresztować ludzi. W końcu o to im chodzi, bo ACTA pozwala prewencyjnie ukarać - np. dlaczego by nie aresztem tylko w oparciu o domniemanie winy.
  Jaki ten Tuskowy świat będzie piękny, a my jeszcze obywatele, ze łzami w oczach będziemy obchodzić 40 rocznicę panowania miłościwie Wielkiego Przywódcy Narodu Tuskdzonkila.

  06-02-2012, 23:01

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Robert

  Jestem ciekawy kto z protestujących internautów rozliczy Tuska przy urnie ?
  Tusk jest człowiekiem, narzędziem, nie reprezentuje swoją osobą zbyt wiele. Skończył mgr. Z Historii w czasie podwójnego studiowania (10lat), malował kominy, Jego zasługa to tzw. Nocna zmiana. Kolaborował z komunistami, ale to normalne dla większości polityków...
  A teraz oszukuje obywateli traktując Nas przedmiotowe.
  Podpisał umowę ACTA, jeśli umowę przyjmie Euro Parlamen to zgodnie z traktatem akcesyjnym umowa będzie Polskę wiązała, co więcej będzie recypowana z pierszeństwem wobec ustaw krajowych !!!
  PAMIĘTAJCIE

  06-02-2012, 22:38

  Odpowiedz
  odpowiedz
 • ~Marcin

  Pff, debata kodowana w Silverlight.... To jest dopiero otwartość....

  06-02-2012, 15:39

  Odpowiedz
  odpowiedz